Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékenyek a sovány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenyek a sovány lányok a husis lányokra?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy, ha egy kérdés alatt elkezdik növelni a husisabb lányok egóját, a sovány lányok elkeserednek, hogy miért nem ők vannak középpontban. Nem értem miért jó ez. Aztán kezdődik a savazás. Egyébként ismétlem HUSIS, nem kövér.

2013. nov. 13. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én még nem tapasztaltam olyat, hogy egy sovány lány féltékeny rám :O Inkább fordítva :)
2013. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A husisak meg soványakra.

Vica versa.

2013. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Vice
2013. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én több olyan kérdést is láttam, amiben elkeseredett sovány lányok írják, hogy ők senkinek sem fognak bejönni, mert "mindenki" a husi nőket favorizálja. :D Pedig ez szerintem nincs így. De nem értem, miért kell hogy valaki mindig középpontban legyen, vagy feltétlen tetszen a másiknak.
2013. nov. 13. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki a vékonyakat favorizálja, én ezt vettem észre
2013. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem inkább fordítva igaz? Nem véletlenül van tele az összes nőimagazin fogyókúra tippekkel.
2013. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a nők sokat rivalizálnak egymással.
2013. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindenki a saját mikrokörnyezetéből von le következtetést. A két legjobb barátnőm igencsak duci, én husisnak mondanám magam, ők mindig soványnak tartanak, de mi nem versengünk, mert mindhármunknak mások az elképzelései. Ha az ember elfogadja magát, onnan már csak egy lépés, hogy mások is elfogadják. De egy önbizalom hiányos nő csak a negatívat veszi észre és az alapján alkot véleményt.
2013. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!