Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általánosítás, előítéletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosítás, előítéletek, minden fiatal lány szajha?!

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írom, mert jellemzően itt olvasom sok helyen, és lényegében családi kapcsolatra is kérdez rá. Kérem a moderátorokat, hogy ne helyezzék át.


Tehát a kérdésem az lenne, hogy MIÉRT menő mostanában folyamatosan szidni a fiatal lányokat? biztos mindenki csak a pénzre megy, elk.rvuló generáció, stb. bármilyen párkapcsolattal kapcsolatos, általánosságban feltett kérdésnél kilyukadnak oda, hogy a mai lányok között mindenki degenerált erkölcstelen liba. de komolyan. 20 éves vagyok, és folyamatosan ebbe az ideába akadok, még nekem kell megvédeni magam. nem tartják az ezen pattogók irreálisnak a szövegüket? egyetemen tanulok és komolyan, egy olyan lányt sem ismerek se a 200 fős szakomon, se a baráti társaságomban, aki a pénze miatt lenne a párjával. biztosan vannak ilyenek is, de ne azt vegyük már alapnak megszégyenítve a normális lányokat.


2014. jan. 7. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet te forogsz rossz emberek között mert én sehol nem találkozok ezzel,még ha néha én is úgy gondolom sok lánynál van alapja.
2014. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek sajnos jogos a kérdése. Sokszor kaptam ezt meg 16-28 évesen annak ellenére, hogy erős suliban mindig az első 3 helyen végeztem, két egyetemi diplomám van tanulmányi ösztöndíjakkal és időben befejezve és ez idő alat max. csak házibulikba jártam és manapság reggeltől-estig dolgozok.

Igaz az is, hogy rossz környezetben forogtam sokszor, csupa frusztrált, s a saját múltja miatt velem szemétkedő emberek között. Egyszer valahogy mindenkinek meg kell szenvednie/fizetnie azt a bizonyos tanuló pénzt.

2014. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés.De én 14 vagyok és a lány szó szerint megfogja a lány barátja seggét.És sokan alig járnak egy hétig valakivel és addig csak nyalják falják egymást.Szóval sajnos nekem is mindig az jut eszembe hogy...KUR.VA.
2014. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen,igazad van,úgy adják mindenhol elő mintha minden 14-15 éves már se xelt volna,akármilyen téma kerül előtérbe akkor már ezzel jönnek.Most írok egy ellentéte témát,az orvosi vizsgálatokról volt szó,hogy szégyenlősek,és nem szeretnék a bugyit mondjuk iskolai vizsgálat címén levenni,na mégis mi volt a válasz amikor a se xhez szét kell tenni a lábukat 14 évesen akkor nem ellenkeznek.Azért durva,mintha mindenki olyan lenne.


Nekem is voltak ismerőseim akik bizony 18-23 éves korukba vesztették el a szüzességüket,jártam diszkóba,szórakozni,na persze mértékkel,nem a szüleik pénzté szórták ezerrel,nagy szájúk volt,de egy sem volt kikapos.


Azért van ez a negatív vélemény,mert ha megnézed a közösségi oldalakat 13-15 évesek is sokszor úgy pozolnak,olyan profilképeket tesznek fel,ami azért durva.De a szülő is tehet róla,mert ha látja is hogy mi van csak nevet,nem beszélget el a gyerekkel erről.Meg nagyon fiatalon hozzászoktatják a gyerekeket a műköröm,pedikür,manikür akár 13-16 évesen.Én nem hiszem hogy aki nem képes még egy szenvicset sem elkészíteni a suliba,vagy elmenni orvoshoz annak havi szinten ennyi mindent ki kellene fizetni és úgy kellene kinéznie mint egy 20 évesnek,vagy folyton cicit kirakni.


Akkor még itt vannak ezek a való világ,éljel-nappal bp,ami azt mutatja mint ha az lenne a valóság,hogy te nem dolgozol,kajáldákba jársz folyton,meg fűvel-fával együtt vagy,mezte lenkedsz folyton és sok fiatal mintha el is hinné.MI is voltunk kamaszok és láttunk ilyen műsort,de nem ilyenek voltunk,ennyire nem befolyásoltak bennünket.


A másik sok 15 évesnek van már barátja de ez nem feltétlenül jelenti azt ha a szülő beszélget a gyerekkel talán,hogy azok már le is feksz enek egymással,nem egy ismerősőm van akik megtudták várni azt a 2 évet.


De sajnos sok rosszat látni,hallani,és a média is ezt mutatja folyon,a fiatalok meg elhiszik hogy ez a menő.Ez nagy baj.


De utálom amikor általánosítanak folyton.

2014. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!