Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezen a helyzeten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezen a helyzeten változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok..17 éves lány vagyok és igazából ismerkedési problémáim vannak.:D Szóval egy nagy város közelében lakok de ahol én lakom nem nagyon vannak korombeliek..nem volt még barátom csak kavartam..:/ és szeretnék kapcsolatot, csak nemtom h mi velem a baj.. járok a bnőimmel bulizni és van hogy srácok odajönnek ismerkednide látszik rajtuk ha nem mennék bele "abba" akk hagynak is.. vagy túl fiatal vagyok hozzájuk.. vagy beszélgetnek velem de nem jelölnek be utána meg semmi.. szóval a bulikból ilyen téren kicsit elegem van mert van hogy ugyanarra a helyre megyünk és az a csávó aki múltkor pl bnőmmel volt már más csajra hajt.. szal aki hagyja magát..és én nem akarok olyath jaj egy buliban smáolok vkiveol(mert volt ilyen:/) aztán semmi sem lett és kicsit az a kihasználva vagyok érzés.. és manapság a fiúk nem kezdeményezőek és lányként gáznak érezném odaenni vkihez az utcán pl mert sok fiú ezt is cikinek érzi.. csak pl egyik ismerősöm mondtah hát h vannak országok ahol nem gáz az ha ennyi idősen nem volt pasid v vkid, de itt tökre úgy érzem h ez van beállítva itthon.. találkoztam/randiztam sok sráccal de egyiknél sem éreztem azt h na igen vele eltudnék képzelni bármit is.. aki nekem jött be az meg összejött mással v ilyenek..próbáltam a netes ismerkedést de nem jött össze.. csak nemtom van több bnőm is 20on évesen szüzek meg nem volt barátjuk még pedig tök szépek..én átlagos vagyok sztem de az első barátig nem akarok ennyit várni..:/ csak olyan jó lenne vki, mert nagyszerű barátaim vannak meg sok is csak már kicsit unom ezt az "egyhangúságot" vmi változást szeretnék az életemben...


szerintetek? :/


2013. dec. 22. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2013. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsi a hibákért !! rossz a billentyűzetem.. :/

meg vannak nálam ezerszer csinosabb/szebb lányok nyilv. azoknál kezdeményeznek először...

meg volt egy srác aki bejött , de egy sokkal szebb lánnyal ment randizni és ez így nemtom olyan szar érzés. :/

2013. dec. 22. 16:06
 3/7 ganjamanya ***** válasza:
Igazából annyi az egész hogy nem a buliban kell bepasizni mert abból az esetek 99%-ban vagy semmi nem lesz, vagy szimplán megbánod. Mindennapi tevékenységeid során tartsd nyitva a szemed és lesz valaki. Hidd el! :)
2013. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

meg amikor beszélgetek egy sráccal tökre úgy érzem mintha nem is önmagam lennék mintha egy álcát öltenék fel csak hogy megfeleljek és biztos szimpatikus legyek neki..:( szal tökre más vagyok mint a barátaimmal..

pesti vagyok

2013. dec. 22. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

El kell kezdeni ismerkedni :)


Nem buliban, hanem bárhol. Ha megtetszik bárki, hívd el egy kávéra, teára vagy sörre. Nem olyan nagy művészet :) Csak azon nehéz túl lépni, hogy legalább a 3/4-e foglalt lesz, stb.

2013. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:) A fiúk azért nem kezdeményezők, mert ők sem akarnak pofáraesni. Viszont ha küldesz jeleket nekik (általában néhány hosszabb mosoly, szemezés (mosolyogva!) elég), akkor felbátorodnak. Nem kell odamenned senkihez, elegendő csak küldened a jeleket, hidd el, valaki reagálni fog rá. (Csak jól válaszd meg, hogy kinek küldöd. Bízom benne, hogy nem a suttyók vonzanak.)


De egyébként olyan trükkel is élhetsz, hogy tudakolod a sráctól, hogy hol van ez meg az. Ez már beszélgetés, de nem úgy direkt módon kezdeményeztél, tehát ő még megfordíthatja a helyzetet, ha tetszel neki.


És nyugi, mindenkinek másmilyen az ideálja. Valakinek pont olyan, mint amilyen te vagy. ;)

2013. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) a jeles jó ötlet, meg a megkérdezni hogy mi hol van.. de az hogy meghívjam vmi kajára v italra na az nem okés .:D
2013. dec. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!