Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szánalmasan gusztustalanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmasan gusztustalanok azok az emberek, akiknek már 3-4 kapcsolata is volt, vagy akár ugyanennyi házassággal együtt?

Figyelt kérdés

Komolyan az ilyen nőktől hányingerem lesz, akár olvasom akár hallomásból megtudok egy ilyet, és ezek a nők vágynak boldogságra meg családra? Könyörgöm melyik normális embernek kéne olyan Férfi/Nő akinek már több partnere is volt, és a hab a tortára még 1-2 gyerek..

Úgy gondolom az ilyeneket jobb kerülni, legyen az 16-70éves korosztály is, ezekkel az emberekkel nincs rendben valami érzelmi szinten.


2014. jan. 7. 19:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jó, de hányadikkal :) Mert nem mindegy hogy 1-el 2-vel
2014. jan. 7. 22:49
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem veled nem stimmel valami agyilag....


Tudod nem mindenkinek sikerül elsőre megtalálni azt a társat aki a leginkább illik hozzá, akibe szerelmes lesz, és akivel együtt tud élni egy életen át úgy, hogy szeretik egymást....


Én is csak 24 évesen ismertem meg és jöttem össze a férjemmel.


Előtte igen, voltak kapcsolataim, de ha valami nem volt jó,nem voltam boldog, nem azt kaptam amit vártam, akkor továbbálltam, és ezért nem érzem magam rossznak.


Hogy nem elégedtem meg egy olyan férfival aki nem törődik velem, vagy épp nem maradtam olyannal aki betegesen féltékeny volt, megcsalt, sőt még meg is ütött....stb.


Miért? Te elsőre megtaláltad azt akivel életed végéig együtt maradsz, és nem volt másik kapcsolatod? Akkor gratulálok, de ez nem mindenkinek sikerül...


Ha meg több partnered is volt már, akkor ezen az elven amin te működsz saját magadtól is hányingert kéne kapnod....


27/N

2014. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Volt 3 "tini" kapcsolatom, az egyik 2,5 évig tartó még egymás kezét se merjük megfogni de szerelmes leveleket írunk típusú volt. 2 3 hónapig tartó csak csók típusú ahol közölték velem, hogy bocs, mégse fog működni.


Volt egy 5 éves ásó-kapa-nagyharang tervekkel rendelkező, ami egyszerűen elfáradt illetve betelt nálam a pohár, hogy én nem fogom életem végéig tűrni a hülyeségeit ha már most kiborulok tőlük mikor még együtt se élünk, mert nincs mersze hozzá. Ezután két kaland "kiélés" címszóval, ezzel letudtam a kitombolom magam korszakom és most azt hiszem megtaláltam a tökéletest, együttélünk és úgy érzem ez már így marad amíg el nem temetnek. A te normáid szerint én nem vagyok normális , sőt elhasznált és gusztustalan, mert volt 7 kapcsolatom, ebből 4 (6)-gyel testi kapcsolatom is volt. Fúj,fúj. Pedig szerintem ez még a bőven belefér kategória. Megvoltak a fiatalkori szárnypróbálgatások, a huszonéves dorbézolás és az első komoly próbálkozás nem jött össze, másodjára remélhetőleg sikerül. Az első 4 évben azt hittem az elsőnél megmaradok és akkor megállok 4 kapcsolatnál, mondjuk nálad már ez is a gusztustalan kategória, mások meg körberöhögtek volna, hogy életem első férfijával lekötöm magam.


Szóval kedves kérdező szerintem nincs igazad. Vágyom boldogságra és családra, de ehhez a megfelelő társra van szükség, amit sajnos nem sikerült elsőre megtalálni. Megfelelő társ nélkül de a te normáid szerint leragadva valaki mellett viszont biztos a boldogtalanság és nincs biztosítva, hogy nem hagy el mikor rájön, hogy ő se boldog. Kettőn áll a vásár, szóval remélem ha egyszer találsz egy nőt/férfit, aki összeáll veled soha az életbe ne hagyd el, mert akkor te is gusztustalanná válsz. Élj mellette életed végéig, mégha a végére akár meg is utálod és rosszul vagy tőle, mert mondjuk egy önző, igénytelen, lusta, stb. valakivé válik az évek folyamán.


23 N

2014. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel a „most már volt 1-2 kapcsolatom, és ebből már annyit tanultam, hogy tuti, harmadszorra jól választok” elmélettel csak az a bajom, hogy az ember mindig csak a mostot tudja alapul venni. Nem tudhatod, hogy mondjuk 5-10-15 év múlva milyen ember lesz abból, aki most tökéletesen illik hozzád. Addigra túl lesz néhány temetésen, születésen, betegségen, gazdasági problémán…stb. (ahogy te is persze) nem tudhatod most, hogy milyen ember lesz belőle. És ha pl. egyszer csak arra ébredsz, hogy ki ez az idegen itt mellettem, akkor vajon jó döntés-e még húsz évet lehúzni mellette, csak azért, mert én aztán akkor is megmutatom, hogy nem válok, mint a többiek… Szerintem nem. Vannak olyan dolgok, amiért érdemes küzdeni, de olyanok is, amiknél mindenki jobban jár, ha belátod, hogy vége, ennyi volt, nem kell erőltetni. 1-2 rövidebb tini kapcsolat 16-20 évesen, egy komolyabb próbálkozás, és máris a harmadik párodnál tartasz... Kedves kérdező, nehogy már azt állítsd, hogy te majd azzal éled e az életed, aki elvette a szüzességed…
2014. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!