Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is nagyon rosszul érint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is nagyon rosszul érint, hogy minden a szerelemről szól?

Figyelt kérdés

Állandóan ez a téma, mindenhol párok egymás nyakában, minden film, zene erről szól, meg neten is mindenki jön a szép romantikus sztorikkal, képekkel szerelmesekről.

Nekem meg még soha nem volt senkim. Egy darabig nem zavartak ezek, de egy ideje iszonyatosan rosszul esik, hogy a csapból is ez folyik. Persze tudom, hogy csak azért bánt, mert nekem nem volt részem benne. De nem idegesít amúgy, hanem rendkívül érzékenyen érint, állandóan rámjön a sírhatnék. És nem tudok "elmenekülni" mert mindenhol ez van! És mivel már nem vagyok annyira fiatal, így még rosszabb, mert már nem nyugtat meg az, hogy eljön az én időm is. Mert nem jön el....

25/L



2014. jan. 7. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És én tetszem neked? :3
2014. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Annál többet mit tehetnék, hogy nyitott vagyok az ismerkedésre és eljárok itthonról mindenfelé?"


komolyan az gondolod hogy ennyi elég??

ez választ is ad arra hogy miért nem volt senkid akivel igazán szerettétek egymást

2014. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mr. Truth ***** válasza:

Kedves kérdező engem mostmár kifejezetten érdekelnének, hogy pontosan milyen palik jönnek be neked. Egyszerüen számomra elképzelhetetetlen hogy egy nő ne tudjon magának egy csettintéssel pasit szerezni.

Mesélj kicsit kedves kérdező had ismerjem meg a részleteket is. :) Ez izgalmas témának ígérkezik.

2014. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem csak az a nyitottság az ismerkedésre hogy eljársz ide oda...rengeteg lehetőség van ismerkedni, amit pl nem említettél meg.


Én pl 24 évesen ismertem meg a férjemet egy internetes társkeresőn:) igen, ilyen helyen is lehet szerelmet találni. Nem csak vártam a sült galambot amikor épp kimozdultam otthonról.


Fél évig voltam csak fent, amikor megismerkedtünk, a férjem meg 2 hete:D .


18 nap ismerkedés után volt az első randink, és azóta együtt vagyunk. Nyár elején lesz 4 éve. Illetve karácsony előtt volt a 2. házassági évfordulónk.


Remélem nem attól reméled a nagy őt hogy elmész diszkózni....mert ott persze hogy a legtöbben csak meg akarnak dugni...


27/N

2014. jan. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12-es! Akkor megmondhatnád mi kellene, ha ennyi nem elég.

Voltam fent társkeresőn is, számomra csak időpocsékolás volt. Többen átvertek (nem a saját képük volt kint, kiderült, hogy barátnőjük van és ilyenek...) Nem csak szórakozóhelyekre járok. Meg voltam egyetemista, le se tudnám írni milyen mozgalmas közösségi életet éltem, a mai napig nem értem, hogy nem találtam akkor se senkit.

Hogy pontosan milyen fiúk jönnek be, ezt így nem tudom megmondani...úgy értem nincsen bennem meghatározva. Épp ez az, hogy teljesen eltérő típusú fiúk is megtetszhetnek, tehát még az sincs, hogy nagyon ragaszkodnék egy fajtához. Ezt a külsőre meg a belsőre is értem. (a szélsőségektől eltekintve) Ami nagyon fontos nekem a kisugárzás.

2014. jan. 8. 09:20
 16/18 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is... nem tudom meghatározni, milyen nők tetszenek, ha megfog valami, akkor már oké. Itt más a probléma, méghozzá a folyamatos munkahelyen való rohadás, remélhetőleg már nem sokáig :) aztán így találjon valakit az ember... társkeresőben nem igazán hiszek, régebben inkább nem erre a célra kitalált oldalakon jártam sikerrel, mint pl. ez is (de nem itt), persze ehhez is szerencse kell.


Ennek ellenére ugyanott tartunk, nekem sincs 28 évesen senkim és én is egyre kevésbé hiszek benne, hogy ez változni fog...


F

2014. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Járj salsázni, néptáncolni, válassz ki egy "kedvenc" kávézót ahova beülsz olvasni (wifi nem fontos!!) aztán közben tanulj meg főzni egy főzőtanfolyamon is. Mindezt a legnyitottabb, legdekoratívabb (ha kvának öltözöl, ne várd, hogy angyalkának nézzenek...) stílusban. Közben igyál meg egy fröccsöt.
2014. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.


Nem tudom meddig voltál fenn társkeresőn pl, de nem sikerül mindenkinek 1 hónap alatt....


Én fél évet voltam fent, és sok volt az idióta is, de számomra kincs volt az az oldal a férjem miatt.


Szóval nem 2 perc alatt fogsz találni valakit ott sem , ahogy az életben sem! Ha meg túl türelmetlen vagy ....akkor tényleg nem lesz senkid:(

2014. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!