Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyereket szeretnek! 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnek! 30 felett vagyok! Viszont nincs parom. Mit tegyek? Vagy csak valakit 'megkerjek? ' 31 n

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 18:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Én csinálok neked ha nem kell fizetnem utána
2013. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
én is szeretnék srácként, csak éppen nem tudnám eltartani
2013. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Az anya nem mondhat le a gyereke jogáról, azaz a gyerektartásról a későbbiekben. Szóval erre megkérni valakit nem tudsz.


Max csináltasd fel magad egy diszkó vécéjében.

2013. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Hogyha az apuka lemond a gyerekről, akkor semmit nem kell fizetnie. Én így tudom :)


Én amúgy simán benne lennék.

2013. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Hülyeség 4es.

Különben mindenki lemondana a gyerekéről és szép világ van.

A bíróság akkor is kötelezheti gyerektartásra ha tőle van

2013. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Jelentkezek a feladatra
2013. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Másrészt meg ha terhes leszel és nem mondod meg ki az apja, akkor mit tudnak tenni? Végeredményben semmit... vagy azt mondod nem tudod...
2013. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
4-es: ha így lenne, akkor minden olyan elvált apa lemondana a gyerekéről h ne kelljen gyerektartást fizetnie. Ezzel szemben az apa kötelezhető gyerektartás fizetésére.
2013. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy bőven van még időd, de pár évet még lehet várni. A gyereknek pedig jobb, ha nem csak biológiai apja van, hanem olyan aki foglalkozik vele, akire számíthat, még akkor is, ha esetleg nem élnek együtt. Ha 2-3 éven belül nem találsz ilyet, akkor mérlegeld, hogy fel tudsz e egyedül nevelni egy gyereket, ilketve jó ha legalább férfi kép lesz előtte, ha más nem a nagyapja.

Csak próbálj meg ne görcsösen keresni, mert azt megérzik, és elmenekülnek...


29n

2013. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem kerek gyerektartast, a penz nem gond.
2013. nov. 17. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!