Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szántam szakításnak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szántam szakításnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom csúnyán átvert, egy csajjal írogatott olyan dolgokat, hogy a hátam mögött meg fognak csalni. Én ezt megláttam, és megkérdeztem tőle hogy ez micsoda, őt ezzel felidegesítettem csak, és még tőle kaptam meg, hogy gondolkozzak el azon, hogy mit akarok, és ha megvan szóljak neki. És nagyon úgy néz ki, hogy ezzel szakítottunk. Mit tegyek, hogy bocsánatot kérjen? 19/L
2014. jan. 8. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmit, jobban teszed ha hozzá se szólsz többet.


20/F

2014. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fiútól minek akarsz még valamit?

Jó hogy nem te nyalod fényesre a nunáját, hogy megláttad, hogy megakart csalni

2014. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Amélia:) ***** válasza:
Soha az életbe hozzá nem szólnék :D
2014. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Olyat írogatott hogy megfognak csalni??? pontosan mit írtak? ha tényleg jól láttad akkor szerintem nem érdemli meg azt hogy veled legyen!!!! Gondolom azt várja hogy még te kérj bocsánatot..nehogy megtedd. Majd ő megkeres ha igazáb szeret

22/L

2014. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát olyanokat, hogy ha összejön a csajjal a tali, akkor taliznak, meg hogy a csavo ekkor es ekkor egyedul lesz otthon. Csak nagyon szeretem, régóta egyutt vagyunk. =( Nem szeretnem elvesziteni.
2014. jan. 8. 18:42
 6/13 Költőnő? ***** válasza:
100%

Te jó ég.

Egy valamit tegyél. Verd ki a fejedből de nagyon gyorsan!

Mekkora tahó. Mondjuk Neked is lehetne több eszed annál, h egy ilyen putkányt vissza akarj kapni ....

szentséges ég....

2014. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De miért szereted?
2014. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Ne bocsáss meg neki. -.-
2014. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem tudom elmagyarázni... nagyon jol kijövünk, szüleivel is, mindenkivel. Ilyen jo barátom még nem volt. de kb fél éve is volt ugyanez az ügy, de akkor megkaptam, hogy szeret, ha nem szeretne nem lenne velem.
2014. jan. 8. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:

"

nem tudom elmagyarázni... nagyon jol kijövünk, szüleivel is, mindenkivel. Ilyen jo barátom még nem volt. de kb fél éve is volt ugyanez az ügy, de akkor megkaptam, hogy szeret, ha nem szeretne nem lenne velem."


Ha szeret, miért nem játszik nyílt lapokkal? Vagy neked teljesen oké, hogy melletted van még 2-3 barátnője?

2014. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!