Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azért már elég vicces nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért már elég vicces nem?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy kérdés amiben egy lány kérdezte hogy fiúk nektek bejön ha egy lény acélbetétes bakancsot hord? Sok válasz az volt persze meg semmi baj vele meg korod meg ilyenek...Szerintem itt annyi papucs fiú van hogy nekik már azt is mondhatnák hogy nem zavar az hogy ha kopasz vagyok meg be vagyok már fosva két hete oszt úgy ülök a gép előtt nem baj sőt bejön korod ? D:_AS.g Meg nem akarok senkinek bele szólni ez ízlésébe de egy nő ne hordjon már acél betétes bakancsot meg járjon kopasz hajjal legyen már nőies. Én sem hordok magas sarkút meg van derékig érő hosszú hajam fiú létemre. Az itteni férfiak meg azért szedjék már össze magukat azért ezt már én sem hiszem el.
2014. jan. 8. 21:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért cseppet elvittétek magatokat ezzel a kérdéssel ahogy látom de akinek nem inge nem veszi magára.
2014. jan. 8. 22:07
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Pontozzatok már le engem is légyszi!!!

Brézabálók!!!

2014. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is hordtam egy darabig. Sajnos muszály volt a munkahelyemen. Akkor nem is vagyok no?
2014. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!