Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan mágikus tudás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan mágikus tudás szükségeltetik hozzá, hogy az ember tudjon bánni a nőkkel?

Figyelt kérdés
Amikor szóba kerül a téma, akkor mindig előkerül a nőkkel való bánni tudás képessége. Ez hallásra eléggé misztikus dolognak tűnik, mintha nem is emberi lények lennének, hanem egy másik dimenzió küldöttei, akiknek a megfejtéséhez különleges tudás szükséges. valaki tudna erről beszélni, mert ha az ember ilyet hall, elég kevésnek érzi magát.

2014. jan. 8. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Arra gondoltam, hogy elvileg utálják a disznó vicceket és viselkedési formákat, az erőszakot és a különféle perverziókat. Ez természetesen a hivatalos változat, ha hülyeséget írtam, nyugodtan hülyézz le, valószínűleg tényleg úgy van!"


ELVILEG!

Az erőszakot kifejezetten nem utálják sőt szerintem többet alkalmazzák, mint mi. Mondj valamit egy nőnek, ami neki nem tetszik és biztos felpofoz, ennyit az erőszakról. Perverziók, voltál te már életedben discoban, az nem tánc ami ott megy, hanem állva kefélés, ennyit a perverziókról.

Tudod mi a modern nő kedves kérdező? Egy hatalmas rakás trágya leöntve rózsaszín cukormázzal. Érdemes kicsit megkapargatni a felszínt, hogy lásd a valóságot.

2014. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De durva! Akkor mit lehet tenni? Köpni az egészre és majd lesz, ami lesz, vagy azért van, amit megtehet az ember önmagáért?
2014. jan. 8. 23:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?
2014. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Több, mint gondolnád! Ha nem baj, nem szeretném leírni ide!
2014. jan. 8. 23:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert kb. úgy reagáltál arra amit írtam, mintha én lennék a szentírás.
2014. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mert valószínűleg jóval többet tudsz felmutatni, mint én.
2014. jan. 8. 23:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Dehogy kell hozzá mágikus tudás :D Annyi kell, hogy odafigyelj a nőre. Érezze, hogy őt akarod, és éreztesd vele, hogy te meg tudod adni neki, amit ő akar.

Nő vagyok, nem saját elmélet. De a világ legjobb férfijától származik, rajtam is alkalmazta :D


A legtöbben ott szúrják el, hogy egyrészt azt éreztetik, hogy nekik csak kell "egy nő". Ez a nő számára megalázó, ha megérzi, bukta. Másrészt nem azt éreztetik, hogy ők megadják a nőnek, amire vágyik, hanem könyörögnek, hogy a nő álljon le velük, mert már annyira hiányzik nekik egy nő, akit szerethetnek.

Volt olyan udvarlóm, aki szó szerint könyörgött. Szörnyen szánalmas látványt nyújtott, sajnáltam is, de mint férfi, ezen a ponton megbukott nálam.


Alapjáraton pedig igazán nem nehéz kitalálni, hogy mire vágyik egy nő. Például aki egy szórakozóhelyen ücsörög és issza a vodkanarancsát, amellé le lehet ülni beszélgetni, esetleg rendelni neki még egyet. Aki egyedül táncol, azt meg kell táncoltatni. Ha a barátnőivel összezártan táncol, akkor inkább csak gyorsan elkérni a számát.

Első körön ennyi elég. Aki úgy állít oda, hogy élete párját és a leendő gyermekei anyját keresi, az meg ne csodálkozzon. Abban az aktuális helyzetben egy lány sem erre vágyik.

2014. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!