Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tikoljuk a kapcsoaltunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tikoljuk a kapcsoaltunkat különbőző okok miatt biztosak akarunk lenni magaunkban és csak aztán "nyíltan" felvállalni, meddig lehet titkolozni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szépen be vagy etetve a szokásos szöveggel:)
2014. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a Kérdezővel. Számomra is nagyon fontos a diszkréció, nem más véleménye és gondolatai döntik el, hogy én kivel foglalkozok, kivel kötöm össze az életemet, kivel alszok. Időben szerintem attól a pillanattól, amikor már a komolyabb dolgok nagy részét megbeszéltétek és közben látod a párodon, hogy elhivatott, oda van érted és persze eztte is viszonzod, illetve összeköltözésen is gondolkodtok.

A párom engem sem mutatott be sokáig a szüleinek, nem is igényeltem ezt és a minden napjainkat teljes nyugodtságban éljük, mindketten.

2014. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: sajnos így kell gondolkodnunk már egy olyan évszázadban, amelyben az egymáson min. verbálisan segítést radikálisan felváltotta a másik piszkálása, folytonos és alaptalan kritizálása, stb. stb. Nem is csodálkozok: a kereskedelmi csatornákon, amelyek előtt a legújabb felmérés szerint a legtöbb magyar tátja a száját nap mint nap, csak az ordibálás, ráncigálás, öldöklés megy. A XX. sz. műsoraiban és filmjeiben, illetve jelenleg a közszolgálati adókon ilyesmi nem ment és nem is megy.
2014. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki előtt és miért kell titkolózni.

És persze attól is, hogy mekkora városban :)

2014. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!