Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy észrevegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegyen, vagy hogyan tudassam vele hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön, de nem igazán tudom, hogyan közeledjek hozzá. Egyszer szemeztünk, az iskolában mindennap látom, facebookon is ismerősöm. Nem ismerjük egymást, van pár közös ismerősünk, de azokkal sem bensőséges a kapcsolatom. Mit tanácsoltok?:S

2014. jan. 9. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó és nincs semmi ürügy, ami miatt megszólíthatnád, bármi lehet?
2014. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán. :( Próbálunk a barátnőimmel ürügyeket kreálni, de nincs semmi ötletünk. Ezért is fordultam hozzátok.
2014. jan. 9. 19:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Osztálytárs? Gondolom nem, mert akkor könnyebb lenne beszélgetni vele. Évfolyamtárs? Biztos van közös oktatótok, kérdezz róla valamit, mondjuk, hogy velük mikor iratja a témazárót, mert te nem tudod, vagy mit tudom én. Azt is megkérdezheted tőle, hogy ha jár valami szakkörbe, hogy az milyen, mert téged is érdekel. Vagy azt, hogy milyen a menzán a kaja, igazából tök mindegy, de onnantól kezdve már elindulhat valami és szerintem ez nem tud ciki lenni, ha ő úgy értelmezi, hogy te nyomultál rá, és nem akar semmit, akkor majd megvéded magad azzal, hogy te csak megkérdeztél tőle valamit.
2014. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!