Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megbántam azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megbántam azt hogy kivel vesztettem el és nem tudom magam túltenni ezen?

Figyelt kérdés
1 éve vesztettem el az akkori barátommal akivel 2 és fél hónapig voltam együtt de a végén kiderült hogy csak szexre kellettem neki, csak akkor még nagyon naív voltam és kb 2 hét után belementem a szexbe. Tudom hogy meggondolatlan voltam de már nagyon érdekelt milyen a szex, és ha tudom hogy csak arra kellek neki akkor is lehet belemegyek de így nagyot csalódtam és igazából ez fáj nagyon, még mindig nem tudtam ezen túllépni hogy ezt tette és sokszor elkap a sirógörcs ha belegondolok hogy 1 ilyen k*csög alak vette el, vmikor még a szextől is teljesen elmegy a kedvem ez miatt. 16/L
2014. jan. 9. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy másik fiút, hazudd neki, hogy szűz vagy, csak azért nem érzet semmit, mert egyszer az anyud tamponját toltad fel, s kész...
2014. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lávalámpa. ***** válasza:

Keresd meg Hiro Nakamurát és menj vissza az időben:)



Ezt amúgy elrontottad, tényleg be kell nyelned a békát, mert változtatni nem tudsz rajta.

2014. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd... Én ugyanennyi idősen vesztettem el és szintén egy ugyanilyen taplóval. Csak annyit tudok mondani neked, így 22 évesen már nem is érdekel, hogy ki volt az első, hanem, hogy akivel utána szeretkeztem mennyivel jobb volt. Hidd el, el fogod felejteni!
2014. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

most már semmit

de a legközelebbi pasinál figyelj,hogy ne egy puncivadász legyen!

addig kösd le magad valamivel

2014. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ezen már kár görcsölni.. Ez van sajna ami megtörtént az megtörtént.
2014. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen mostmár kár filózni, próbáld meg úgy felfogni, hogy legalább tapasztaltabb lettél. Nem olyan nagy dolog az első szex...Majd a következő fiút jobban megválogatod :)
2014. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudod meg nem történté tenni.

Olyasmin rágod magadat, ami ellen nem tehetsz semmit.

Az ember néha hibázik az életében, ez veled fog maradni, tanuld meg elfogadni ha tévedtél, és hibáztál.

Ez a fontos mérce, nem pedig a szüzességed volt.

2014. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És? Ne szexelj. Nőlj fel, tanulj sokat, képezd magad, sportolj, végezz hasznos tevékenységeket! Most komolyan ezt kellene tenned. De te azt fogod mondani, hogy hagyjalak, ne szólogassak be, de ez az igazság! Válogasd meg jobban a barátaidat, figyelj oda jobban az emberekre, de végül is... minden az agyban rejlik, ami neked még kevés van
2014. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de nem azzal vana bajom hvcsak szexet akart hanem hazudott és ez miatt vagyok ki már 1 éve
2014. jan. 9. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ő lesz az utolsó aki hazudik neked. Az emberek komoly hányada hazudós. (legtöbben maguknak szoktak)

Szokj hozzá.

És tanuld meg észrevenni :)

2014. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!