Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szellemes srácnak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szellemes srácnak, aki folyton poénkodik és nagydumás, (be nem áll a szája), milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 19:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De én nem akarok taktikázni azért, hogy megkapjam akit akarok. Szerintem tényleg vicceseket mond és márpedig ami tényleg vicces azon nagyon nehezen állnám meg, hogy nevessek, mert önkénytelenül jön belőlem :)...
2014. jan. 9. 19:28
 12/19 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. :)) Bár mostanában kezdek jó úton járni, mostanában nagy ritkán csöndes vagyok. Nekem a vagányabb, odamondogatósabb lányok tetszenek. Szeretem, ha őszintén megmondja, hogy "apám, ronda az inged!" Szeretem, ha lehet vele viccelődni, tűri ha heccelik és ez visszafelé is működik. Tehát ő is mer engem. De persze nem ilyen alpári bunkó poénjai vannak, hanem olyanok amiken kicsit gondolkodni kell. Bírom, ha kicsit szarkasztikus, fanyar humora van. És mer magából is viccet csinálni. Nem zárkózott, életvidám és sokat beszél. Nagyon sokat! :D Ne legyen elszállva magától, csak viccből adja a nagyot. Tudjon vérszomjas tigris is lenni és pihe-puha doromboló kiscica is. Álljon ki magáért mindenekelőtt. Picit káromkodhat, de ne minden 2. szava egy "kötőszó" legyen. Mivel ilyen lány nem, hogy kevés van, de én még eggyel sem találkoztam így beérem a sablonos magukat különlegesnek képzelő buta kislányokkal. És álmodozok tovább...
2014. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, hogy így kifejtetted :)


Én szerintem pont ilyen vagyok, azt a részt leszámítva, hogy nagyon sokat én nem beszélek. Van amikor dől belőlem, de néha meg teljesen csendes vagyok. Viszont a humor rész az stimmel. Sokat oltogatom a pasikat, de sajnos van aki nem veszi a lapot, azt hiszi, hogy komolyan mondom és megsértődik. :/

2014. jan. 9. 19:58
 14/19 anonim ***** válasza:
van egy ilyen ismerősöm aki sok éve van együtt a totális ellentétével
2014. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Költőnő? ***** válasza:

havernak valszeg a hasonló mentalitású hölgyek (bár ez sem evidens), de párként könnyen lehet, h épp egy csöndes lányt szeretne.

Ezt ennyiből nem lehet meghatározni.

2014. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk pont úgy van, ahogy Költőnő írja. A párom előttem is mindig inkább csöndesebb, visszafogottabb, zárkózott, érzékenyebb lányt választott párnak, hozzá hasonló szókimondó, vagány nagydumást meg havernak.
2014. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

És mi van ha én nagydumás is vagyok meg csöndes és zárkózott is ? Kész főnyeremény nem ?:D


csak viccelek :)...

2014. jan. 9. 20:21
 18/19 anonim ***** válasza:
A kifejtős utolsó vagyok. Valszeg azért gondolom így mert nem látom értelmét az én koromban "komoly" kapcsolatnak. Most hazudhatom, hogy megértem rá de nem így van. Ugyanez a másik fél esetében is. De a szex így is működhet és nem is érzelmek nélkül. Csak annyira nem kell komolyan venni. Mint egy normális felnőtt kapcsolat ami inkább játék. De komoly játék. 38 évesen majd valszeg nem viccelődésre vágyom kizárólag. De most még ez a jó. Igaz, inkább havernak kezelem de nem egyszerű haverként. És azt szeretném, hogy ő is így gondolja. Nem is kell, hogy szeressen csak érezzük jól egymás mellett. Ez lenne a Barátság extrákkal?...
2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az én barátom ilyen típus, én pedig szintén ilyen vagyok lányban.

Ez így tuti, hogy nagyon tetszik neki, mert bármilyen társaságban vagyunk, végülis mi ketten szórakoztatunk mindenkit, együtt, a saját sztorijainkkal, és a többiek elmondása alapján ha épp nem vagyunk ott, akkor is folyton minket emlegetnek.

Szóval neki az jön be, ha hasonló hozzá a lány.

Azt tudom, hogy az ilyen tipikus nyalizós, nagyon bevágódni akaró csajok sose érdekelték.

2014. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!