Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondom a srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a srácnak, hogy ne mosolyogjon így rám, mert nem tudok ellenállni neki, arra mit fog reagálni?

Figyelt kérdés
Mire számítsak? Egyébként elvileg barátok vagyunk, de nagy a vonzalom köztünk, és ezt ő is nyíltan vállalja, pl. folyton dícséri a testem egyes részeit. :D Párszor már be is próbálkozott, annyira megkívántuk egymást, de a vad csókolózás és tapizás után - még a szex előtt - leállítottam, szóval nem feküdtünk le. Mostanában (mióta először bepróbálkozott) kicsit meg is változott a viszonyunk. Folyton vigyorgunk egymásra, de főleg ő rám...fülig ér a szája. :D Mit reagálna, ha szólnék neki, h ne vigyorogjon rám így?
2014. jan. 9. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért tennéd? És miért nem jöttök össze?

annyira logikátlan az egész.. egy maszlag.

2014. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném miért baj ha nem tudsz ellenállni? nem kéne abba hagyni az ellenállást és hagyni hogy történjen aminek történnie kell?
2014. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én fiú lennék, akkor erre mégjobban mosolyognék, majd magamhoz ölelnélek, és jól megcsókolnálak... Ha kettesbe vagyunk lakáson, akkor le is döntenélek..

De ez előbb-utóbb úgyis meg fog történni :)

2014. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 putyííí ***** válasza:
A szerelem alapja a barátság ;)
2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy még jobban fog vigyorogni :D
2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
folyamatos vigyor lesz rajta:DDDD
2014. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért nem jöttök össze?:) amúgy én a helyedben nem állítanám le... és meg is mondanám :D
2014. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mosolyogni fog.
2014. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!