Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen bunkó vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen bunkó vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok jó kiállású gyerek, izmos magas,jóképű..

Szóval nem volt még barátnőm. nem azért mert nem lehetett volna.. egy csomó ajánlatom volt. De én bunkó módon elutasítottam .. gondolok itt arra h levegőnek néztem,nem köszöntem neki stb..Suliba csak úgy érzem magam jól ha valakit tudok cseszegetni. Egy csomóan utálnak emiatt. Megprobáltam már kedves lenni, de amikor az vagyok unalmasnak érzem magam, és a gyomromba érzek valami kavarodás..

Anyámék azt beszélték nem előttem, de meghallotam h milyen tűntekre felelelek meg...



2014. jan. 9. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Nyomorek f..z!!! Nekem a belsom nagyon jo es a kulsom kevesbe ezert nem volt meg csajom es igy elutasitod oket? Te full hulye vagy haljá éhen-.-
2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 xtazin ***** válasza:
100%
Én inkább csicskának,parasztnak hívnálak, bocsi de ez van.
2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
igen az vagy!!!!
2014. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mákod van, hogy nem egy suliba járunk, mert, ha engem cseszegetnél, csak mert épp ahhoz van kedved, akkor már lapos lenne az orrod. Nem nézek ki egy kigyúrt állatnak, de bárkit leverek...
2014. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mindig probálom magam visszafogni h ne kur** anyázzam le az embereket de ilyenkor egy rossz érzés fog el és magamba öltöm.. de visszontha le kur** anyázom sokkal jobban érzem magam
2014. jan. 9. 20:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb megkérdezik, hogy miért nem (hozzám illően) jóképű fiúval járok, megmutatom nekik ezt a kérdést...
2014. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Idióta!
2014. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el de ettől h ezeket írtátok eddig, boldogság tölt el
2014. jan. 9. 20:35
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen,jól látod. Plusz egy nagy egoista vagy.

Majd ne sírj,ha 30 évesen is szűz leszel.

2014. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy ilyen gyereket, aztán eltörött a lába :D de nem én törtem el, más megtette:)
2014. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!