Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen bunkó vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen bunkó vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok jó kiállású gyerek, izmos magas,jóképű..

Szóval nem volt még barátnőm. nem azért mert nem lehetett volna.. egy csomó ajánlatom volt. De én bunkó módon elutasítottam .. gondolok itt arra h levegőnek néztem,nem köszöntem neki stb..Suliba csak úgy érzem magam jól ha valakit tudok cseszegetni. Egy csomóan utálnak emiatt. Megprobáltam már kedves lenni, de amikor az vagyok unalmasnak érzem magam, és a gyomromba érzek valami kavarodás..

Anyámék azt beszélték nem előttem, de meghallotam h milyen tűntekre felelelek meg...



2014. jan. 9. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Fogadok igazából kis csicska vagy. Szerencséd, hogy nem olyannak pofázol mint én.
2014. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Betegesen retardált csicska lehetsz valójában :) szerencsére sok lánynak nem a te fajtád jön be...
2014. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
ezt nem azért írtam le h itt oltsatok hanem, h segítsetek
2014. jan. 9. 20:43
 14/22 anonim ***** válasza:
De sajnos a legtobb lanynak az o csicska fajtaja jon be nem a normalisabbak..legyen jokepu de bunko azt csa-.- #1es voltam
2014. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a kérdés, kedves kérdező? Igen bunkónak tűnsz, de az szimpatikus, hogy legalább bevallod.
2014. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

sokszor bennem is van egy olyan érzés, hogy most úgy beugatnék annak a beképzelt csicskának

oszt vagy megteszem vagy nem, de most már tudom kontrollálni magam ezen a téren, és ha be is szólok akkor is próbálok minél lájtosabb lenni

ha a kedvesség tényleg nem megy, akkor kezdésnek csak maradj kussban, hátha megszokod, hogy nem csesztetsz másokat

2014. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Az a kérdés h mi a faszt kezdjek ezzel? H ne érezzem azt a émelygő érzést amikor kedves akarok lenni...


Keresek meg 1 szakembert vagy mia fas*?

2014. jan. 9. 20:58
 18/22 anonim ***** válasza:

Keress egy szakembert, ha annyira akarsz.


Amúgy meg, nem csak bunkó vagy, hanem egoista, rosszindulatú, gonosz(az alapján, hogy felkúrtad a kommentelőket és örülsz ennek) és egy csicska. Tuti megcsapkodtalak volna, ha velem kekeckedsz, mert lehetsz te izmos meg magas, ha arcba térdel valaki, akkor kifekszel...

2014. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Látom sokan szeretnék magukat megveretni..
2014. jan. 9. 21:02
 20/22 anonim ***** válasza:
Itt a HVCS! xD
2014. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!