Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A sztori ott kezdődött, hogy nyáron bevallottam a fiúnak aki tetszett, hogy tetszik, ő pedig azt mondta, nem tud erre mit mondani, egy ideig nem is beszéltünk/találkoztunk, mostanában pedig egyre többször ír: pont tegnap említette meg, hogy elgondolkozott a nyári vallomásomon, és észrevette, hogy tök bunkó volt, és hogy ha még így érzek akkor szívesen találkozna velem... ahogy ezt írta, nagyon megörültem és egyből mondtam neki hogy még úgy érzek, meg hogy oké, találkozhatunk, csak később elgondolkoztam komolyan, és rájöttem, hogy mit érzek. és ez nem "tetszik" érzés, vagy szerelem. szimplán barátnak érzem, és most nagyon durván furdal a lelkiismeretem, nem tudom hogyan elmondani neki. arra jutottam, hogy megérdemelné, hogy ezt élőben mondjam el neki, de nagyon nem szeretnék csalódást okozni. vagyis most belegondonltam a helyzetbe: írok neki, hogy találkozzunk, és akkor ő arra számít, hogy én akarok tőle valamit. és én nem szeretném húzni az agyát, ezért akarok írni neki. viszont ez nem lenne tőlem bunkóság? mit csináljak?

2014. jan. 9. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél terhes!
2014. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez gáz
2014. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát találkozz vele és kitudja talán mégis azt érzed amit nyáron :) de ha nem akkor mondd meg neki akkor világosan hogy barátnál nem lehet több
2014. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"nem "tetszik" érzés, vagy szerelem"

Azt hittem nálatok, tini lányoknál a kettő ugyanaz.

2014. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Egyeshez csatlakozva: ikreket eljél!
2014. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nemtudom 15 évesen nem lenne szerencsés a terhesség :D
2014. jan. 9. 20:52
 7/11 A kérdező kommentje:
ne általánosítsunk most, köszi :)
2014. jan. 9. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
3. válaszolóval értek egyet. Lehet, hogy kellemes csalódás/meglepetés fog érni mikor találkozol vele és beszélgettek, lehet hogy előtörnek a régi érzelmek. Ha nem, akkor pedig mindenképpen legyél tapintatos mikor közlöd vele a helyzetet. Sose tudhatod, lehet hogy ő meg időközben megszeretett.
2014. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szökjél ki Kongóba
2014. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nemtudom, én ezt a srácot nagyon szeretem mert tök jófej, vicces, kedves, aranyos, de csak barátként. és én borzasztóan szeretném ha ő lenne a legjobb fiúbarátom, mert mindig vágytam egy olyan fiúbarátra, mint ő és most lenne is esélyem a barátságra. de végülis várjam meg a találkozást, vagy írjak neki?
2014. jan. 9. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!