Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szaraznak erzem magam. Velemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaraznak erzem magam. Velemenyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 22eves him vagyok es nemreg elojott belolem, hogy felszines az eletem. Nagyon jo eletem van, mindig meg is koszonom, hogy megvan mindenem, de megis valami hianyzik.


Par eve fokozatosan kivontam magam az "eletbol" abbahagytam a bulizast mert egyszeruen tul sok volt. Vannak barataim akikkel nagyon joba vagyunk, de mostmar az sem eleg. Erzem hogy jobban bele kene vetnem magam az eletbe, de most nem tudom hogyan. Szaraznak erzem magam. Valami blokkol belul hogy atadjam magam es kozel engedjem a vilagot. Nem tudom, valszeg most csak rossz pazzsban vagyok aztan elojott.


De mit gondoltok? Valami tanacs? Koszi ha elolvastad;)



#Hguhkhg
2013. dec. 5. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ha annyira száraznak érzed magad akkor csináld azt amiről azt hiszed, hogy úgysem fogod csinálni mert őrültség.
2013. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
adrenalin bombát neki... neked
2013. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. - nek nagyon igaza van!

Számos ilyen "őrűltséget" csináltam már, vagy olyat ami elsőre marhaságnak tűnt, és nagyon élveztem :)

Kalandos életed lesz, és mire eléred a 30-at bizony nagyon boldogan fogsz visszagondolni.


Járj sportolni (új haverok) irj cikkeket újságnak, lövészkedj, ugorj ejtőernyővel, ússz tengerben,csajozz, hajókázz,pecázz,önkénteskedj itt-ott...

ezer hely, ezer tudás, ezer új ismerős :)

2013. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
annyi erről a véleményem, hogy nem a bulizástól lesz tartalmas az életed. Amíg ennél jobb ötleted nincs, addig tényleg felszínes vagy.
2013. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha a haverok mondanak valami nagy hüleséget, csináljátok meg :D
2013. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek jo tanacsokat adtok!


A sportolastol mindig jobb kedvem lesz, csak 3 hete vettek le anyajegyet es meg mindig huzodik, meg beteg is voltam vegig.


Szerintem emiatt van az egesz:D

De ez az onkenteskedes jo otlet, korbe fogok nezni:)



X. Valaszolo. Nem vagyok felszines csak nem fektettem sok energiat a szoc. eletembe es ezen valtoztatni akarok csak nem tudom hogy.

2013. dec. 5. 23:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Mar nezem is milyen onkentes munkak vannak:)


Nyaron mar voltam parszor allat menhelyen kutyat setaltatni, volt is egy jo csaj, de attol is paraztam, hogy nem lennek eleg szorakoztato aztan volt mas dolgom es nem mentem tobbe.

2013. dec. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!