Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányoknál alapelvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányoknál alapelvárás a zselézett haj?

Figyelt kérdés

Tudjátok minden suliban vannak ezek a csinos,jó alakú,divatos,sminkelt,általában nagyszájú,menő lányok.(nem leszólni akarom őket,nagyon sok kedves,normalis,okos van köztük)

Eddig csakis felzselézett hajú,páwás,divatos öltözködésű fiúkkal láttam őket együtt.(nem fullosan páwa öltözék csak elemeiben)

Mondjuk egy sportos,átlagos öltözködésű fiúval még sose.

De miért? Ők csak az ilyen fiúkat veszik észre?


Nem akarok egy ilyen lànyra hajtani de ez érdekel.


2014. jan. 9. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem zselé! Lakk és formázó gél :D de komolyan...:) (egy nempáwa:))
2014. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 PearlDiver ***** válasza:

Akit egyértelműen a külsőségek érdekelnek, annál nyilván jó pont a hajzselé, mert azt jelzi hogy az illető fiú is a kinézetére helyezi a hangsúlyt.

Egyébként jól teszed, hogy nem hajtasz ilyen csajra, a hajzselé helyett meg vegyél inkább sört :D

2014. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jajj, dehogyis elvárás. Sőt, többnyire kerülöm az ilyeneket.
2014. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor gél meg lakk tökmindegy.

Azért nem utasítanék vissza egy ilyen lányt.De nem illek hozzajuk.

2014. jan. 9. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is zselézem a hajamat, aztán semmi más páwás dolog és nem is tartom magam annak. Én sem hittem el, de pl egy új frizurával magadnak teszel jót, magaddal leszel megelégedve és ezt fogod sugározni. Nekem ez a zselézés volt, előtte nem zseléztem, ilyen brutál páwás hajat meg nem akartam. Azóta sokkal több csajjal beszélgetek és valószínüleg nem a kinézet miatt, mert ugyan úgy öltözködök, csak magabiztosabb lettem.
2014. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szép lánynak tartanak,gyakran leszólítanak,és konkrétan a frász kerülget a divatmajmoktól.
2014. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy páwás a zsel3zett haj,semmi bajom vele :)

Én nem szeretem mert maceras.

2014. jan. 9. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem konkrétan a zselézett ajtól függ, hanem attól, hogy az illető magabiztosabb lett tőle. Nálam(mivel ki nem állhatom a zselézett hajat) is ugyan ez a hatás volt, csak nekem a félhosszú haj tette meg ezt a hatást, és lám, lett egy gyönyörű barátnőm. A lényeg az, hogy miben érzed jól magad, nyilván azért látod ezt, mert a nagytöbbség zselézett hajjal érzi jól magát, mert ez a divat.
2014. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hajtól*
2014. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:

hát én spec nem rajongok érte.

A hajformázást hagyjátok meg nekünk :)

2014. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!