Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányoknál alapelvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányoknál alapelvárás a zselézett haj?

Figyelt kérdés

Tudjátok minden suliban vannak ezek a csinos,jó alakú,divatos,sminkelt,általában nagyszájú,menő lányok.(nem leszólni akarom őket,nagyon sok kedves,normalis,okos van köztük)

Eddig csakis felzselézett hajú,páwás,divatos öltözködésű fiúkkal láttam őket együtt.(nem fullosan páwa öltözék csak elemeiben)

Mondjuk egy sportos,átlagos öltözködésű fiúval még sose.

De miért? Ők csak az ilyen fiúkat veszik észre?


Nem akarok egy ilyen lànyra hajtani de ez érdekel.


2014. jan. 9. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy változtass valamin. Mint ahogy a 8-as is írta. Neki a félhosszú, nekem a zselézett jött be. Azt meg neked kell eldöntened, hogy neked milyen tetszik.
2014. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Így van. Egy aprónak tűnő változás is sokat dobhat egy ember önbizalmán!
2014. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a zselézett haj, de nem alapelvárás.
2014. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!