Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik lányt választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lányt választanátok inkább?

Figyelt kérdés

adott két lány.

1: sminkel meseszép viszont anélkül inkább csak átlagos, szóval mindig van rajta egy kiló alapozó meg púder, tus és spirál, néha sötétebb rúzs ( szép nagy szája van), barnbőrű alapból de az alapozótól ilyen furcsa lesz, a foga átlagos. alacsony, vékony jó alakú nem piszkafalábú, nincs az a lyuk a lába között,kicsit tömzsi testalkatú, vállig erő fekete haja van. vidám, viháncolós (nagyon!!) néha vannak jó poénjai, fiúk előtt játsza az agyát, kicsit "vad", próbál cukinak tűnni (bár így lány szemmel nem az), bunkó, aki nem szimpi neki azt lenézi és szeret másokon röhögni.


2: szintén nagyon gyönyörű lány, ő tussal és egy kis szájfénnyel sminkel (szép a bőre). teljesen máshogy szép, mint az 1. lány, ő különlegesebb szerintem. nagy barna szeme van, szép formájú kicsit kisebb ajkai vannak mint az 1. lánynak, kicsi orra. az átlagosnál kicsit kreolosabb bőrszíne van, de sokkal világosabb mint az elsőé, sötétbarna, hátközépig erő kicsit hullámos haja van, szerintem volt fogszabija mert nagyon rendezettek a fogai. kb 5 cmvel magasabb az elsőnél, a testalkatuk kb ugyanolyan de ez a lány karcsúbb és hosszabbak a lábai, de neki sincs lyuk közte. kifinomult, végtelenül kedves és segítőkész és nagyon ügyes ( úgyértem a kézügyessége. nem igazán viháncolós, mosolyogós, kicsit titokzatos.


tudom, ez most úgy hangzik mintha én lennék a 2. lány, pedig nem:D

ők ketten a legjobb barátnők,nagyon szeretik egymást. én az 1. lányt nem bírom ő számomra álszent, a 2.at viszont nagyon kedvelem bár irigy vagyok rá.

egyiknek sincs "átlagos" arca amúgy. most 9.esek (osztálytársaim) és nagyon sok fiúnak tetszenek még a felsőbbéveseknek is, ezért nagyon irigy vagyok rájuk. az 1. elég beképzelt a 2. nem igazán.

szerintetek melyik a "jobb"? én ha fiú lennék a 2.at választanám de marha kíváncsi vagyok hogy a fiúk kivel járnak szívesebben.

mert ha az elsővel akkor majd megpróbálok rá hasonlítani de még egyenlőre a másodikra akarok;)

(amúgy úgy veszem észre h a 2. jobban bejön a fiúknak szerintemba kisugárzása miatt) és amúgy mindketten 15 évesek szerintem


2014. jan. 10. 20:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ja és a kézügyességet úgy értettem hogy szépen rajzol meg mások haját is nagyon szépen megcsinálja meg ilyenek...
2014. jan. 10. 20:37
 12/13 anonim ***** válasza:

"hosszabbak a lábai, de neki sincs lyuk közte"

"nincs az a lyuk a lába között"


Nyugi, ha megtudják, hogy nincs lyuk a lábuk között, egyikkel sem akarnak majd járni.

2014. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12-es az előbb írtam hogy hogy értettem!!! istenem..
2014. jan. 11. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!