Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy aki nekem tetszik az csak barátnak akar és aki velem szeretne járni abba én csak a barátot látom?

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok, oroszlán. Nehezen nyílok meg igaz, de ha valakivel kölcsönösen érdekeljük egymást az általában megismer minden oldalamról. Nem vagyok acélbetkós rocker, de számomra a legmegfelelőbb szórakozás (punk vagy rock) koncerten tombolni (talán ez riasztó?). Persze van nőies oldalam is amit néha már kacérnak lehet venni.

Mit gondoltok?


2009. nov. 30. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Már velem is volt ilyen..elég sokszor.. De még csak 15 vagy. Biztos megismersz majd egy olyan fiút, aki eljár veled tombolni, és társad lesz egyéb dolgokban is.. Nyugi..
2009. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem úgy lesz :))
2009. dec. 1. 17:30
 3/4 anonim válasza:
ezzel énis így vagyok,amit leírtál az mind igaz rámis kivéve hogy nem vagyok nő ezért nincs nőies oldalam :)de elöbb utobb majd találunk olyat aki olyan mint mi:)15/F
2009. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17:30as vagyok , most nézem egyszerre irtuk a kommentet :D ha szeretnél beszélgetni vagy bármi , akkor privátba add meg az msn címed és felveszlek :)
2009. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!