Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetési témák. Szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetési témák. Szeretek vele beszélni, csak nincs miről. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
lány vagyok, és van 1 srác akivel nagyon szeretek beszélgetni, de valahogy már kifogytam a témákból, ö meg nem igazán az érdeklődő típus, szerintem túl fáradt. sportol, focizik, kondizik.. szeret motorozni.gimi 2.os. Kérlek segítsetek témákat találni!!☺ minden jöhet, jó ötletek.☺
2009. nov. 30. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy ötlet: Sportról, motorokról. Mindenképp valami olyanról, ami érdekli. Beszélj magadról is, észre fogod venni, ha érdekled.

Egyébként sajnos hasonló problémám nekem is szokott lenni.:S

2009. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Kérdezd a szexről, tutti érdeklődni fog!
2009. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Kérdezd meg hoyg neki mekkora van meg ilyenek, meg hogy mit szeretne csinálni veled ;P


Aztán amikor elmeséli.


Rezzenéstelen arccal mond a képébe



ÁÁÁLMODJ HAVER :D

2009. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

A legjobb barátom azért a legjobb barátom mert meghallgat, és mindig megértő velem!

Én is mindig meghallgatom, és igyekszek megértő lenni!

Na már most nem feltétlenül fontos hogy érdekeljen minden ami őt érdekli! Kérdezd meg hogy van ez a kondizás? Milyen edzés terve van, mi a hatékony mit akar elérni, közben mond el (persze finoman ne érezze úgy hogy rámászol),hogy te már meg vagy elégedve az izomzatával:)

Aztán kérdezd a sportról amit csinál! Mi hogy van a fociban, Szerinte melyik csapat fog nyerni, kik az esélyesek még, ki a kedvenc játékos melyik csapatban, miért, mi az amit mégsem szeret benne...

Közben persze te is beszélj sokat magadról hogy megismerjen!

Mond el milyen zenét szeretsz kérdezd meg tőle is!

Kérdezd a motorjáról!

Kérd meg magyarázza el, hogy is müködik a blokk, az áttételezés, a kuplung, vagy ha robogó akkor a szénkefék meg az automata kuplung tárcsái és érdeklődve hallgasd!

Biztos szvesen mesél a motoros élményeiről is!

Kérdezd meg volt-e már mocis találkozón,milyen volt?

És biztos szereti az állatokat is...

Rengeteg téma van!

Sok sikert!

2009. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

A kettő előttem szólóval ellentétben szerintem a szexet hagyd a végére... no meg nem irtad hogy szexuálisan is vonz a srác... csak hogy beszélgetni szeretnél vele...

(előző voltam)

2009. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!!☺

utolsónak külön köszönöm!!☺

2009. dec. 1. 17:16
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Hasonló gondokkal küszködöm és sztem sok pasi nem is gondolom iylenre, hisz mindig a lányoknak kell általában "kinlódni" hogy ugyan legyen már téma, és ne legyen kínos csend.
2009. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha nincs is téma akkor te nem is beszélgetni akarsz vele. Inkáb annyira bejön a teste vagy ilyesmi hogy így akarsz közeleb kerülni hozzá.
2009. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de beszélgetni akarok vele az más hogy közben bejön. attól még lehetne téma szerintem. csak ö ezért semmit sem tesz..:S
2009. dec. 3. 19:35
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Hello! Ismerős a gondod! Én is sokat küszködtem egy sráccal... Most a barátom, de még nagyon az elején vagyunk és hát még mindig probléma... Nos tessék itt van néhány:

20 beszélgetési téma:

1. Bemutatkozás:”Szia hogy vagy?”

2. Bókolás:”Szép a ruhád”

3. Forró gombok: kommentálj és dicsérj meg valamit amit a lány visel visz vagy mond

4. A helyzet: kommentáld a helyet ahol vagy és a helyzetet körülötted

5. Egymás napja:”hogy telt a napod, az én napon jó volt, mit csináltál”

6. Iskola, munka, karrier: Bármi ezekkel a témákkal kapcsolatban

7. Érdeklődések és hobbik: Egymás érdeklődései és hobbijai

8. Hírek:Amiket olvastál újságokban vagy hallottál a rádióban, stb.

9. Más emberek:POZITÍV dolgok más emberekről

10.Zene Tv.:Zenékről, műsorokról, vagy filmekről amiket láttál vagy hallottál

11.Jövőbeli tervek: Mit fogsz csinálni karácsonykor, húsvétkor, holnap, stb.

12.Család és barátok:Beszéljetek egymás családjáról barátairól

13.Viccek és érdekes történetek: ismersz ilyeneket?

14.Az életem: Beszélj egy kicsit az életedről és hogy merre haladsz az életben.

15.Szeret, nem szeret: Egymás dolgaik amiket szerettek csinálni és amiket nem szerettek

16.Gyerekkori álmok:mik szeretetek volna lenni amikor gyerekek voltatok

17.Célok és véghezvitt célok: mindkettőtök céljai és dolgok amikre büszkék vagytok

18.Remények és álmok: mit szeretnétek MOST

19.Te és ő: Hogy áll a kapcsolatotok és készen-e áll hogy a tiéd legyen

20.Politikáról, vallásról, morbid gusztustalan témákról soha se beszélgess, összpontosíts a jó hangulatra!

2009. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!