Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe ti belemennétek vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe ti belemennétek vagy már "extrém"?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel 7 éve ismerjük egymást, és mostanába kezdett érdeklödőtt irántam, de megmondtam neki, h míg egy suliba járunk addig nem akarok tőle semmit. Nem járunk, de volt már petting kétszer és nagyon kívánom őt, de én még szűz vagyok szóval nem akarok egyből beleugrani. Hétvégén megyünk bulizni egy nagyobb társasággal, de előre félek h ha részegek leszünk akk lesmárol más lányt és az nekem rosszul esne, annak ellenére h nem járunk:S De ugye nem mondhatok semmit mert enm járunk:S. Ha buli végén nála kötünk ki és úgy alakul akkor szerintetek megtegyem vele? nagyon kívánom őtS::S

bocsii h kicsit összeviszzára sikerült:S

17/L


2009. nov. 30. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp ne menj bele így a szexbe. Lévén ez lenne az első alkalom, az mégse így történjen meg, egy alkoholmámoros buli után...

Gondold át, akarsz-e vele komolyabb kapcsolatot, vagy sem.

Bocsi, most én is kicsit szét vagyok csúszva, de lényeg, hogy szerintem így ne feküdj le vele.

2009. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszi:)

nem épp részegen gondoltam hanem hogy nála lennék másnap és vmikor nap folyamán:)

de lehet h igazad van csak nagyon kívánom és már 2 éve várok a nagy Ő-re de sehol senki:S

2009. nov. 30. 22:56
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

nem. menj haza és maszturbálj rá.

Hát még szép hogy tedd meg.

Főleg ha tetszik a gyerek.

Meg mi az is hogy még iskolába jártok. Mi köze a kettőnek egymáshoz? Semmi. Főleg ha 25 évesen is még majd tanulsz.

2009. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

úgy értettem h egy suliba járunk de ez az utcsó év

csak nem tudom h így szretném elveszteni v pedig szerelemből de az meg ki tudja mikor jüön el és várok rá még 5 évet..:S

2009. nov. 30. 23:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne tedd meg...


Ha vége a sulinak akkor ez a kapcsolat sem fog tovább tartani, főleg hogy nem is jártok..


Új suli új emberek, kár erre elpazarolni.

2009. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ne add oda, mert "várni kéne még 5 évet".. Ez gáz.. Annak add oda, aki szerinted meg is érdemli! Ami általában nem egy éjszaka fog kiderülni.

Van egy tény. Minél könnyebben adod oda magad a fiúnak, annál jobban fog semmibe nézni téged. Ha azon a bulin lefekszel vele, nem lesz egy tartós kapcsolatod! A fiúk nagyra értékelik, ha harcolni kell a lányért.

2009. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Azt írod hogy rosszul esne ha más lánnyal látnád és hogy már volt kétszer petting is!?Szerintem nézz jól önmagadba és tedd fel a kérdést hogy nem e vagy máris szerelmes belé???Egy lány a pettingbe sem megy bele csak úgy!!Szerintem ilyen dolgokhoz érzelmek kellenek!!Ha sétálsz a suliba a folyosón és meglátod akkor összeszűkül a gyomrod és gombóc van a torkodba??Ha igen akkor itt több van annál minthogy jó pasi és kívánod ,és ha így van szerintem nyugodtan szeretkezz vele nincs annál szebb minthogy olyan vegye el a szüzességed akibe szerelmes vagy!!De semmiképp sem alkoholos állapotban legyetek!!
2009. dec. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól ismered a fiút, és tudod, h vigyázna rád (mivel hát első alkalommal muszáj a fájdalom miatt), akk szentem belemehetsz! Én belemennék :)
2009. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tedd meg, mert izgulsz rá, mert kívánod.

Remélem jó élmény lesz.

És egy buli után szerintem nem gáz. Viszonylag kevés embert visznek el a homokos tengerpartra, ahol rózsaszirmokkal van felszórva a strand..

2009. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

semmiképp sem részegen szeretném elveszteni de buli után hozzá mennénk és aludnánk, és esetleg másnap vmikor:) tehát alkohol addigra "kimegy" belőlünk:)

tudom h vigyázna ebben 100%-ig biztos vagyok:) hát meglátjuk:) majd írok ha megtörtént:)

de kérek szépen még véleményeket:)

2009. dec. 2. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!