Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe ti belemennétek vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe ti belemennétek vagy már "extrém"?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel 7 éve ismerjük egymást, és mostanába kezdett érdeklödőtt irántam, de megmondtam neki, h míg egy suliba járunk addig nem akarok tőle semmit. Nem járunk, de volt már petting kétszer és nagyon kívánom őt, de én még szűz vagyok szóval nem akarok egyből beleugrani. Hétvégén megyünk bulizni egy nagyobb társasággal, de előre félek h ha részegek leszünk akk lesmárol más lányt és az nekem rosszul esne, annak ellenére h nem járunk:S De ugye nem mondhatok semmit mert enm járunk:S. Ha buli végén nála kötünk ki és úgy alakul akkor szerintetek megtegyem vele? nagyon kívánom őtS::S

bocsii h kicsit összeviszzára sikerült:S

17/L


2009. nov. 30. 22:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utcsó, nem is rossz amit írtál csak sajna 100000-ből 1 ilyen szerencsés:D
2009. dec. 2. 22:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hüly*e vagy. Járás az nem, de petting igen. Akkor legalább járás mellett lenne az az átkozott petting. Így nem több vagy, mert vársz a járással, hanem egy szánalmas kis ribi.
2009. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kívánod akkor menj bele nyugodtan, de ne legyetek részegek és védekezzetek.Vagy pedig várjatok a suli végéig, az is egy megoldás.
2009. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Gyerekek! Ne hülyítsük már a szerencsétlent!

Nekem egyszer egy középkorú nő azt mondta:

...ahány férfit kihagysz az életedből, annyival "szegényebb leszel"

Ebben minden benne van.

Azért azt még hozzátenném, hogy először ismerd meg a saját tested, tudd, hogy mitől jó Neked ami jó és ami nagyon fontos: NE csinálj titkot ebből! Ne várj arra, hogy Ő találja ki, mi a jó neked. Ne légy szégyellős! Bátran mondd el mit szeretnél, irányítsd Őt. Ezt még külön szeretik is a férfiak. Kívánom, hogy legyen nagyon szép élmény az "első". (egy 44 éves férfi, aki 21 éve nős) )

2009. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ kedves utolsó!

nekem is voltak ilyen gondolataim, én úgy tartottam h az élet azért van h minél jobban kihasználjuk, nem kell ku*vának lenni ahhoz, de ha van a környezetünkbe olyan ember akiben megbízunk és testileg vonzódunk hozzá akkor mért hagyjuk ki? persze ha nincs semeilyiknek párkapcsolata

2009. dec. 6. 23:05
 16/16 anonim válasza:
100%
Ez a beszéd!
2009. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!