Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy valaki szexuálisan vonzódik a saját neméhez (de csak szexuálisan)?

Figyelt kérdés
Tehát semmi érzelem, semmi szerelem. Csak a szexuális vonzalom.
2009. nov. 30. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, b*zi vagy.
2009. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem magamról beszélek.

Csak hallotam ilyet, és kíváncsi vagyok.

Mellesleg a) honnan veszed, hogy férfi vagyok? b) Ha csak becsmérelni tudsz, akkor inkább ne is írj! Az ilyesmire senki sem kíváncsi

2009. dec. 1. 00:08
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem igen. Én nő vagyok, és sokszor van olyan, hogy egy másik nőt szexinek tartok, sőt, ha maszturbálok, sokszor gondolok nőkre. De el sem tudnám képzelni, hogy egy nővel járjak. Az ki van zárva. Nem vagyok homoszexuális, még csak biszexuális sem, mert próbáltam már lánnyal, és nem találtam benne semmi de semmi élvezeteset, tehát nekem ez csak fantázia szintjén izgató (bár lehet, hogy van olyan, akivel jó is lehetne, de én ezt nem hiszem). De a valódi szexhez és a valódi szerelemhez is férfira van szükségem.


23/L

2009. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Értem

Én inkább arra gondoltam, hogy van-e olyan, aki mindkét nemmel élvezi a szexet, de a saját nemei iránt csak testi vonzalmat érez. Érzelmit nem.

2009. dec. 1. 00:32
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

igen.


ezt hívják biszexuálisnak.

2009. dec. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem.

A biszexuális mindkét nemez vonzódik. Szexuálisan és érzelmileg is.

Ez tekinthető a biszexualitás egy alkategóriájának, de a kettő nem fedi át egymást 100%-osan

2009. dec. 1. 12:22
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez is biszexualitás. Ugyanis nem minden biszex 50-50%-os. Van, aki az ellenkező nemmel csak szexre képes, míg a saját nemével szerelemre is, és fordítva is lehetséges. Szóval ez is egyféle biszexualitás. A b_zizókkal meg ne törődj, hülyébbek egy marék sz@rnl is.
2009. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

A komment megírásának időpontja: ma 12:22


és akkor hogy nevezed azt, aki érzelmileg kötődik a saját neméhez, de nem tudna soha szexuális kapcsolatot teremteni?


a biszexuális szóban benne van, hogy "szex". az meg a testi kapcsolatról szól.

2009. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most nem a definiálásról akarok vitatkozni. Csak az érdekel, hogy tényleg van-e ilyen vagy ez csak duma
2009. dec. 1. 13:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ugy ahogy pl egy ferfi osszeszed egy not egyejszakas kalandra, iszonyuan vonzonak talalja, jol meg....., aztan sose keresi, miert ne lehetne ugyanezt azonos nemmel csinalni? egyiknel sincs semilyen erzelem.
2009. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!