Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durván elutasított, évek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván elutasított, évek után újra keres? Hogy okozzak neki lelkifurdalást?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, még 3 (!!) évvel ezelőtt... barátilag ismertem, csak akkor még benne volt egy bomló kapcsolatban. Majd vége lett, és akkor döntöttem úgy, hogy jó lenne megismerni... egy találka sikerült 2 hónap után! Majd onnantól kezdve mindig "nem érek rá, de beszélünk róla", aztán végül kinyögtem, hogy mit akarok. Erre irta, hogy ezt az első találkozón kellett volna mondanom, úgyhogy innentől nincs értelme a találkozóknak. Irtam, dehát hogy képzelted, 2 hónapot kellett rád várnom, és akkor lett vége egy 1 éves kapcsolatodnak, hogy hihettem volna azt, hogy ilyenekről lehetne beszélgetni veled? Erre válasz többé nem jött, és volt azóta pasija.

Most nemrég irt, hogy sajnál mindent, éretlen, felületes volt akkor.

Persze hülye lennék visszacsinálni... az egyik legrosszabb érzés, ha valakinek mondani akarsz valamit, de csak vársz vársz, csak nem ir...

azt akarom, hogy egy életre szarul érezze magát. Mit válaszoljak?


2014. jan. 11. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De mit kell itt bosszút állni? :D Ez már szánalmasan gyerekes. :D A zöldséges néni sem áll bosszút, mert visszautasítod az almáját. :D Úristen.... XDDDD
2014. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sem találtam semmi nyomát a kérdésedben, hogy bármi bunkóságot vagy akár éretlenséget tett volna veled. Az a bűne, hogy vissza mert utasítani? Vagy az, hogy nem olvasta ki a gondolataidból, amiről két hónapig egy szót sem szóltál? Vagy megállapodtál vele, hogy két hónap halogatásért és titkolózásért mi jár neked?
2014. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

azért, mert igérgette, hogy még találkozunk, csak most elfoglalt. Én meg csak vártam a napot, hogy elmondjam, mire készülök már hónapok óta.

Persze, hogy elutasitott, nade milyen alapon? Mit várunk az első találkozón? Csak jobban meg akartam ismerni, talán ehelyett karikagyűrűt kellett volna vigyek?

2014. jan. 11. 17:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Te mit vártál tőle az első találkozón? Ígért neked valamit? Megtiltotta, hogy keress más programokat és lányokat, amíg ő nem találkozik veled?
2014. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez már tiszta dedó. Ha nem ugrik neked valaki, mert dolga van, és utána még le is koptat, akkor gyorsan meg kell torolni egy adódó lehetőségnél... :D Istenem :D
2014. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De komolyan, pontosan mit érzel bunkóságnak a részéről abban, amit történt?
2014. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!