Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha egyedülalló vagy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha egyedülalló vagy senkinek se kellesz, de ha kapcsolatba vagy mindenki téged akar" ez igaz?

Figyelt kérdés

"Ha egyedülalló vagy senkinek se kellesz, de ha kapcsolatba vagy mindenki téged akar" ez igaz?

Ki tapasztalt már ilyet? Miben nyilvánult meg?


2014. jan. 11. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a másodikat még nem sikerült kipróbálnom.
2014. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez igaz,
2014. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igaz
2014. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerős.Amióta kapcsolatban vagyok nagyon sokszor bepróbálkoznak,randit akarnak, flörtölni próbálnak, és valahogy elég sok embernek tetszem. Bezzeg amikor egyedül voltam nem volt ennyi "rajongóm". De nem bánom. :)
2014. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor kell a csajokat szexpartnernek összeszedni a párod mellé.
2014. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Néha igaz nem mindig.

4 kapcsolatom volt eddig.

Abból 1 nél volt olyan ahol másokat is érdekeltem utána a többinél nem.

2014. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mikor barátom volt egyszerre (!!) 10 fiú akart tőlem valamit, most "csak" 1-2 szóval igaz
2014. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez igaz. van egy fiú aki amikor van barátnője mindig nagyon tetszik és tök szomorú vagyok mert van valakije és kb szerelmes vagyok belé, de amikor nincs akkor úgy igazán nem kéne:DD
2014. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam k.urvára nem. :D
2014. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

én csak szimplán nem értem, pasi vagyok.

Ha egy csajtól nem akartam semmit, ha kapcsolatban lesz pláne nem fogom. Amúgy sem szokásom szétdúlni valamit.

A csajok meg nem másznak rá senkire tudtommal...

2014. jan. 11. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!