Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy unokatestvérem,aki nagyon szép lány sokat sportol,és amikor átmegyek hozzá,akkor mindig elkezdi nekem bemutatni,hogy milyen torna gyakorlatokat tanult,direkt nekivetkőzik,mondja,hogy fogjam meg a combjait milyen kemény,meg a hasát a hátát,fenekét,hajolgat,belátni a cicijéhez,direkt elmegy zuhanyozni és törülközőben járkál meg ilyenek.Gyakran beszél szexuális dolgokról,aztán mentegetőzik miatta és amikor lazán lekezelem a dolgot,nem ugrok rá azonnal a témára,annál jobban belemelegszik...

Elég sok nőm volt,szóval vágom,hogy mikor csinálnak ilyeneket,de ő az uncsitesóm,egy ilyen nagyon nyitott és közvetlen lány,kiskorunktól én vagyok neki a nagy izmos unokabáty,akinek meg akar felelni.Amióta nincsen barátja nagyjából azóta csinálja ezeket.

Igazából azt nem vágom,hogy a sportbéli szakértelmem miatt ennyire fesztelen és magamutogató a társaságomban,mert tényleg ennyire érdekli a véleményem,vagy be akarja nekem mutatni az újdonsült női hatalmát és minél inkább bebizonyítom hogy rám ez nem hat annál inkább csinálja ki tudja miért,vagy ki akar velem kezdeni?22 éves amúgy.

Szerinted?



2014. jan. 12. 02:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeretné hogy megdöngesd.
2014. jan. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bemutathatnál neki egyszer.
2014. jan. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na ne félj előttem csinálna ilyeneket alá haintam úgy hogy omg már majdnem elvittem magam de érted nah.
2014. jan. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor is ha az unokatestvéred?
2014. jan. 12. 02:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak játszmázik, tedd fel neki nyíltan ezt a kérdést. Ha meg kikéri magának, akkor magyarázd meg, hogy jól megfontoltad mielőtt rákérdeztél.
2014. jan. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Én honnan tudhatnám, mi van egy ismeretlen lány fejében?... Te 20 éve ismered, mégse tudod eldönteni...
2014. jan. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt húzza az agyadat, de csak azért, mert veled biztonságban érezheti magát. Egy idegen srácon nem próbálgathatja a nőiessége hatalmát, mert esélyes, hogy az illető leteperi és megrakja, de te ezt nem teheted, hiszen a rokona vagy. Azt javaslom, ha nem élvezed a bohóc szerepét, amit neked szánt, akkor piríts rá, hogy legközelebb csak akkor kérje hogy megfogdosd, ha utána le is szop, hidd el, ott lesz vége a műsornak, vagy ha úriember akarsz maradni, akkor mondd meg neki szép finoman, hogy nem kislány már, ezért nem illik a vendég előtt fehérneműben mutatkozni.
2014. jan. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként én voltam 22 éves lány, és hát mindent el lehet mondani az akkori lelkiállapotomról, csak azt nem, hogy női hatalmat éreztem volna. Sokkal inkább attól rettegtem, hogy nem vagyok vonzó, mivel úgy nőttem fel, hogy a környezetem állandóan bántott a külsőm miatt és a szerethetőségem miatt, magyarul megtanították nekem az iskolában és otthon, hogy csúnya vagyok és a fiúk számára nem vagyok vonzó és sose fog senki szeretni.

Most lassan 40 éves vagyok, és mostanra tartok ott az öngyógyításban, hogy kezdem ezt felülírni és a tapasztalataimat ennek ellenkezőjeként értelmezni.

Régebben ha kaptam egy bókot, az anyám és a nagymamám meggyőzött róla, hogy gúnyolódásból mondták azt nekem, hiszen mindenki látja, milyen csúnya vagyok, és evvel akartak bántani, hogy gúnyos megjegyzéseket tesznek.

Én ezt sokáig el is hittem, úgy 30-32 éves koromig.

Hasonló bizonytalanságot láttam és éreztem a kortársaimon, és kiéhezettséget arra, hogy valami pozitív és megnyugtató visszajelzést kapjuk a környezetünkből arra, hogy nincsen velünk semmi baj...

Szóval nem igazán tudom elképzelni, hogy női hatalmat tudna gyakorolni egy 22 éves kislány....

Az, hogy olyan sokat edz, szintén önértékelési problémáról árulkodik...

Te szakmabeli is vagy, férfi is: egy objektív véleményre kiváncsi saját magáról, mert bizonytalan etekintetben.


A szexről miket beszél?

2014. jan. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem vagyunk egyformák, nem mindenki lelkibeteg. Ne vedd bántásnak, de csak mert veled elbánt a családod, attól még bőven vannak huszonéves beképzelt, gőgös csajok.
2014. jan. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szóval legjobb, ha ötvözöd a 2 utolsó hozzászólást...:)

Mondd meg neki, amiket nekünk megírtál, hogyan érzed Magad egy ilyen szituban, hogy zavarban vagy, mert ő egy vonzó nő, és mégiscsak unokatestvérek vagytok, és legyen kedves vegyen fel több ruhát férfiak előtt, mert ilyen és olyan hatása van.:)

(Ezeket ő nem tudja.:))

2014. jan. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!