Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit akar jelenteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit akar jelenteni? Nem akar kapcsolatot? 20/L

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal akit a neten ismertem meg (nem egy helyen lakunk) már jó ideje, húztuk is egymást, volt pár hónapos szünet is...a találkozó jó is volt, ölelgetett, puszilgatott, csókolóztunk...aztán megkérdeztem másnap, hogy akkor mi lesz, távkapcsolat? Azt mondta, hogy majd alakulgat a dolog...ezek szerint nem úgy alakult ahogy szerette volna? Mármint rájöhetett hogy nem akar kapcsolatot velem?
2014. jan. 12. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
minek farasztod magad az ilyennel?
2014. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem azóta többször is találkoztunk és már szóba került, hogy ez-az is lehetne...de kapcsolatról nincs szó szintén.
2014. febr. 5. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!