Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feszegetem a határokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszegetem a határokat? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Vonzódom egy 40 éves nöhöz. Néha szoktunk üzenetet váltani, és ritkán találkozunk 1-1 orákra munka miatt. (nem együtt dolgozunk) Az hogy venné ki magát ha elhivnám kávézni, beszélgetni a magam 24 évével? Ti mire gondolnátok ez esetben? Normális válaszokat köszi, akinek nem inge ne vegye fel.
2014. jan. 12. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi jo nem sulne ki a dologbol.. :/ szerintem inkabb hagyd :(
2014. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? Egy próbát megér.
2014. jan. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megpróbálhatod, maximum nemet mond.
2014. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hívd el! :) A 40-es nők kíváncsiak. Ha kedvel téged, mindenképpen hívd el, meg kell tudnod, hogy mit gondol rólad. :) Hajrá!
2014. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb találkozom vele, el fogom hívni! :) köszi a válaszokat!
2014. jan. 13. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, elhívtad,hogy alakult?
2014. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre egy "véletlen" egybeesést próbálok megtervezni, hogy találjozzak vele, adott helyen adott időbeb amikor neki ott és akor dolga van. Szeretném személyesen elhivni, ezért nem irok neki...látni akarom az arcát. Köszi az érdeklődést, ha lesz vmi jelezni fogom! :)
2014. febr. 2. 23:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Jövő héten teázunk! :)
2014. febr. 15. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!