Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsi mell kell a fiúknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi mell kell a fiúknak, vagy csak nagyobb jó nekik?

Figyelt kérdés

Nektek milyen mell tetszik? A kicsit is elfogadjátok, vagy csak a nagyobb jó? Esetleg van, akinek csak a kicsi jó és a nagyot nem is szereti?

Ha kicsi van egy lánynak, de elég értékes belső tulajdonságokkal van megáldva és amúgy formás a segge, nőies az alakja, szép arca van akkor tetszene nektek, még ha ehhez nem is társul nagy mell? Járnátok egy ilyen lánnyal?



2014. jan. 13. 13:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

túlparázod a kérdést.

A fiúk szeretik ezt is azt is. Minden lehetséges változóval.

2014. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy járnék vele! Nem a mell az elsődleges, sőt... :)


Egyébként küldj már egy képet, kíváncsivá tettél. XD

2014. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ne legyen deszka!

:)


Ha már marokra való, akkor nincs gond vele:)


..és a túl nagy sem jo:)

2014. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Sokan vagyunk, akiknek a kicsi mell tetszik, ne aggódj ilyesmi miatt! Nem is csak simán tetszik a kicsi, de én határozottan azt választanám a naggyal szemben. Szóval nekem tetszene, és igen, járnék is az illetővel.
2014. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A 75B-s méret jó, fiúk? :$
2014. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Én is ilyen lány voltam, mostmár nő vagyok. Kicsi a mellem, formás a farom, és szép az arcom. Mindigis buktak rám a pasik, voltak bőven jelentkezők, nem volt okom panaszra. Senki nem panaszkodott, szerettek, tiszteltek, értékes és hosszútávú kapcsolataim voltak (ma már férjnél vagyok, ezért már nem aktuális nálam ez a téma, 29/N). Nekem is voltak önbizalom hiány okozta gondjaim, de utólag belátom, nem volt rá okom.
2014. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Mikor milyen kedvem van!:)
2014. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én kimondottan ilyen lányokat keresek! Nekem az tetszik. Te ilyen vagy? Megismernélek!
2014. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a picit.

Legyen közepes vagy nagyobb.

2014. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy lánynak inkább a melle legyen nagy mint a segge...
2014. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!