Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudunk miről beszélni?

Figyelt kérdés
nem tudok egyszerűen miről beszélgetni egy lánnyal, facebookon se és élőbe se.. már az ismerkedésen rég túl vagyunk mondhatni hogy már mindent tudunk egymásról elkezdünk beszélgetni jól is megy de egyszer csak abbamarad kifogyunk a szóból és akkor csend van vagy nem írunk egymásnak. mit tehetek ellene?
2014. jan. 14. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele h nem passzoltok össze. Keress olyat, akivel nem fogytok ki a témából. Én már több, mint 8 éve nem fogyok ki a témából a barátnőmmel.
2014. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell állandóan beszélni. Persze ha mondjuk napi 10 percre vagytok csak képesek, akkor az már nem jó.
2014. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert azért nem mindegy hogy 15 vagy 25...
2014. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 és 18 évesek vagyunk. Szóval már nem ez a kis gyerek felfogás..
2014. jan. 14. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt, kb. másfél éve.


Én idősebb voltam az adott srácnál 1 évvel, egyetemre jártam, mellette dolgoztam, míg ő végzős volt, versenysporoló és elkényeztetett. Egy darabig tudtunk egymással beszélgetni, aztán kifogytunk a témákból és tök kínos volt.


Lényegében azért volt, mert nem passzoltunk össze, a srácot kicsit butácskának érzékeltem (ez nagyképűen hangzik, de így volt, sajnálom), teljesen mások voltunk. Nálad nem hasonló a helyzet?

2014. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet csak túl sokat és túl gyakran beszéltek, beszéljetek picit ritkábban,pl 2-3 naponta. milyen gyakran taliztok?
2014. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 naponta beszélünk/találkozunk

de én nagyon szeretném ha össze jönne..

2014. jan. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!