Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen nehéz elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz elfelejteni az első szerelmet?

Figyelt kérdés

Fél évig voltam együtt az első barátommal. Rég óta ismertem, és eléggé össze is vesztünk... Lassan öt hónapja, hogy nem beszélünk, de én még mindig nem tudom elfelejteni az együtt töltött perceket, és állandóan rajta jár az eszem.

Mégis hogyan lehet ezt elfelejteni?

15/L


2014. jan. 14. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

hidd el ez még nem komoly kapcsolat

mikor komoly lesz és rá jössz ! az rosszabb

2014. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja am felejteni ? sztem az igazit sehogy

szombaton dobtak...

első válasz adó

2014. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem elfelejteni kell a szerelmet. Átértékelni az érzéseidet, hogy elfogadd: ennek vége. Emlékezni a szépre, jóra, anélkül, hogy fájna. Ez mindenkinek más, hogy mennyi időt igényel. Tavaly szakítottam az első barátnőmmel (3 év után), a mai napig nem tudom kiverni a fejemből. Talán nem is akarjuk elfelejteni, ezért rossz.
2014. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

en ma azt hittem h latom az elsi szerelmem akit nem lattam 6 eve es futottam utana h lassam h o e az.

szoval nem hiszem h konnyu elfelejtni

2014. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz, néha ma is eszembe jut, de már nem érzek iránta semmit... Az eleje nagyon rossz volt, meg utána is sok hónapig, de jött egy másik lány, aki elfeledtette velem :)
2014. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, meg h hogyan lehet elfelejteni. Ha szereted igazából, ha szerelmes vagy belé akkor sehogy, sajnos. Jobban rágyúrtam a gitározásra, több időm is volt. Sokkal többet tanultam, mint amúgy. Elkezdtem könyveket is olvasni, meg kondizni. Az elején depis voltam nagyon, de Rájöttem, h ezt nem szabad. Amit felsoroltam azt mindegyiket csináld, jobb lesz. Járj el bulizni. Írj privit esetleg :)
2014. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:D 6 éve minden nap úgy megyek ki az utcára, hogy azért reménykedek, hogy ott áll a kapu előtt. És megkér, hogy beszéljük meg a történteket.

Ha olyan helyre mentem, ahol tudtam, hogy ő is ott van, akkor képes voltam (előtte pár héttel) brutális éhezésbe és edzésbe kezdeni, új ruhákat venni, elmenni fodrászhoz, órákig készülődni. Hátha meglátom ugyan azt a csillogást a szemében.

Kb. 3 éve ez meg is történt, egész este egymásra se néztünk, én annyira rettegtem rá nézni, hogy az valami hihetetlen. Féltem, hogy ugyan azt az utálatot látom meg a szemeiben, mint utoljára. (Most is elkap a sírhatnék, ha erre gondolok). De nem ez történt, pár másodperc volt, de ilyet még sose éreztem, mintha egymásba robbant volna a tekintetünk. Ennyi volt, vége lett. Azóta azt hiszem 1x találkoztunk, de akkor sem mertünk egymásra nézni.


De most hála ennek a csodálatos facebooknak megláttam a barátnőjét. Hát.. :D Szerintem meg is nyugodott volna a lelkivilágom, ha egy olyan lánnyal láttam volna, aki megérdemli. Természetesen nem így történt.


Valószínűleg még 80 évesen is fogok rá gondolni, ha megtalálom a páromat, ha nem.. Ő volt az Igazi.

2014. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!