Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak nem csak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nem csak arra kellek, de nem is kapcsolatra, akkor mire? :O többi leírásban.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, kb egy éve volt köztünk valami sokszor elhívott magához, párszor csókolóztunk, de annál több nem volt. és ez ment úgy 3 hónapig. kb. fél évig nem beszéltünk és 2 hete eszébe jutottam, elmentem hozzá úgy mint régen,nála aludtam. Konkrétan most semmi nem volt, csak együtt aludtunk, gondolom szexre nem megy, mert nem próbálkozik, kapcsolatot meg egyértelműen nem akar mert akkor tavaly említette volna, meg ő az a fajta aki mindenkit csak megfektet.. és már 1,5 hete nem is keresett, gondolom az lesz mint anno hogy már el is felejt, nem válaszol az üzeneteimre és majd fél év mulva megkeres hogy találkozzunk, és mindent felkavar bennem újra és újra. Mire mehet ki ez az egész ? kérdeztem már, de választ nem kaptam rá. segítenétek? :/ 17 L

#szex\szerelem\barátság
2014. jan. 14. 20:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
igen, de nemtudok az eszemre hallgatni.. nem tudom mit erzek es hogy o mit erez..ez a legrosszabb. bizonytalan az egesz, de megis olyan biztos.
2014. jan. 14. 20:44
 12/19 anonim ***** válasza:

Ő semmit se érez.

Te meg vágysz rá.

2014. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
attol tartok hogy ez tenyleg igy van
2014. jan. 14. 20:52
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kell tartanod.Tényleg így van.A kérdés az,hogy te mit fogsz tenni.
2014. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
igyekszem belatni a dolgokat.. es felfogni h mi is van..
2014. jan. 14. 21:01
 16/19 anonim ***** válasza:

De?

Miért vagy még mindig kétségek között?

2014. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
szerintem azert mert nem ertem h mire megy ki az egesz.. es kivancsi vagyok
2014. jan. 14. 21:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Semmire se megy ki.Nincs célja.Csak sodródik az árral.Ott nyitva hagyja a kaput ha dugni akarnál vele akkor dugna.Amúgy meg nem érdekled annyira,hogy foglalkozzon veled komolyabban.
2014. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
igazad van! köszönöm szépen!
2014. jan. 15. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!