Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem járok gyakran bulizni, eléggé nehezen nyílok meg a idegen embereknek, eddig egy párkapcsolatom volt az másfél évig tartott. A legjobb barátnőm által megismerkedtem egy sráccal aki viszont nagyon közvetlen mindenkivel, sok egy éjszakás kalandja volt, sokat bulizik nagy baráti társasága van, igazán komoly kapcsolata nem volt. Nagyon jóba lettünk én azt gondoltam h csak barátkozni szeretne (bár nekem nagyon tetszett már az elején is), de elhívott randizni ami nagyon klassz volt, az előző párom is kissé visszahúzódóbb bolt és nagyon tetszik h ő határozott és irányítja a dolgokat. De én nem szeretnék csak egy futó kalandot.

24L


2014. jan. 15. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
mi van? ha nem akarsz komoly kapcsolatot, csak kalandot, akkor mi értelme a kérdésnek?
2014. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es

Az utolsó mondatot félre értelmezted.

Ő így írta:

De én nem szeretnék csak egy futó kalandot.

A Te értelmezésed ez lenne:

De én nem szeretnék, csak egy futó kalandot.

2014. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, igen úgy érettem ahogy a 2-dik válaszadó írta!
2014. jan. 15. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:

jaa, értem, bocsi :D

hát, akkor randizgassatok, ne add magad oda 2 randi után. ha kitartó és ő is komolyan áll hozzád (ez érezhető pár találka után) akkor megpróbáljátok. ha meg feladja vagy csak csábítgat de semmi komoly, akkor diszkréten lekoptatod és kész, nem vesztesz semmit.

2014. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően tuti nem az a célja, hogy komoly kapcsolat legyen veled, hiszen megszokta már szerintem ezt a szabad életvitelt.

Viszont, ha tényleg nem fekszel le vele hamar, hanem hagysz neki időt, hogy esetleg beléd szeressen, akkor akár kapcsolat is lehet, igen.

De ha ugyanúgy hamar odaadod magad neki, mint mindenki más is, akkor csak egy leszel a sok közül, és nem fogja azt gondolni, hogy na, őt szeretem...

2014. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!