Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt az hogy a randikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt az hogy a randikon egyszer sem érezte azt hogy ő most megakarna csókolni? Eszébe se jutott az ilyen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
"Há' mink asztat honné tuggyuk?" o.O
2014. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha fiú, akkor lehet félénk, ha meg lány, akkor nyilván elvárja h a pasi teperjen meg próbálkozzon
2014. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

??????


Honnan tudod hogy ki mit érez?


Én is volt rengetegszer hogy megakartam csókolni egy bizonyos csajt, csak hát, meg is volt az érzelem mindkét félről, csak a csaj képtelen volt kihozni belőlem a "pasit".


Félt, nem mutatta ki mit akar, kétértelmű volt, és ha nem tudtam volna hogy szeret, azt gondoltam volna hogy hülyít.

2014. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszon elgondolkodtam, hasonló vagyok én is mint az a lány, és lehet ez a baj? na ezen változtatni kell...
2014. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha nem érzem "férfinak" magam, akkor nem fogom megcsókolni a nőt...


az a nő dolga, hogy elérje hogy megcsókoljam. ne csak várja a sült galambot.


Az első szerelmem volt ilyen, sose értette, miért nem csókolom meg, közben meg sose tett érte semmit, érzelmileg zárt volt, úgyhogy ezért nem is lett belőle semmi.

2014. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attól függ,hogy fiú vagy e vagy lány!Ha fiú,akkor tényleg azt várja,hogy te tedd meg az első lépést.Ha meg fiú,akkor elég nagy baj.Mostanába a fiúk nem akarnak semmit se tenni a rendes kapcsolatért! :/
2014. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!