Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt aki strandon ismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki strandon ismerkedett össze egy idegennel és összejöttek? HOgy?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A strandon nekem csak kalandom volt, komoly kapcsolatom nem volt belőle ...!

19/L

2012. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#3!

és az akció a strandon folyt le? vagy háznál?:D

merre fele? Néha volt olyan érzés amikor nézett egy lány, hogy azt mondja nyomjál meg.

Kár h nem találkoztunk:D

2012. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy randizgattunk, csak mégse. Egy úszómesterrel méghozzá.:D Úgy történt, hogy csúszok le a gyerekcsúzdán (barátnőimmel ökörködtünk.:D), odajön, hogy ez gyerekek számára van, meghogy nekem ott a Nagy, az jobb mint a Kicsi. Persze a perverz fantáziám beütött, elkezdtünk röhögni.:D Őis mosolygott. Megkérdezte mi olyan vicces? Mondom áá semmi.:D Kérdezte elmennék e vele meginni valamit ott a strandon? Azthiszem van ott mogyoró is. természetesen megint röhögtünk, mert olyan hanglejtéssel mondta.:D Utána hozzáfűzte: és elmondhatnád mi olyan vicces. :D

5 randink volt, utána megpróbáltuk, 1 hónapot bírtunk, aztán leléptem.

17/L

2012. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó, ez nagyon jó :D én is hasonló poénokat szoktam elsütni ha vkitől akarok vmit :D

sztem direkt mondta és csak tettette h nem érti min nevettek

2012. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első komoly kapcsolatom ott alakult, 2 évig tartott :)
2012. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Haverjaimmal voltunk strandon, aztán láttam egy lányt egyedül (mint később kiderült, szüleivel jött le, csak egyedül kószált). Kiszakadtam a baráti társaságomból, csak hogy vele foglalkozzak. Aztán rá egy hétre össze is jöttünk, de nem tartott tovább egy hónapig, mert megcsalt.


Bakker, ha akkor volt nagyon bátorságom, akkor most miért nincs ilyen önbizalmam más lányokkal? xD

2012. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó nak:

talán nem vagy a közelükben? így nincs meg a vágy..

2012. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!