Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akárhova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhova megyek egyedül, mindig megtalálnak a gázos fiúk?

Figyelt kérdés
Ma is lementem zenét hallgatni a gördeszkapályára mert a szüleim nem hagytak békén, meg egyedül akartam lenni. Erre jön 6 fekete ruhás srác felém zsebre tett kézzel...futottam mint egy hülye. De ez van mindig, pedig nem járok olyan helyekre. Mit tudok ezellen tenni? Egyáltalán nem kéne kimennem az utcára?
2014. jan. 17. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A gördeszakpálya neked nem "olyan" hely? Szerintem gondold át újra, hogy hová szoktál járni, amiért megtalálnak...
2014. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit akartak?
2014. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem, nekem nem olyan!! oda szoktam járni deszkázni, ma nem volt nálam, csak odamentem hogy egyedül legyek. egyébként a parkba szoktam járni, ott van a pálya is.


jöttek felém, kaján mosolyjal... mint mindig.

2014. jan. 17. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
De ez mit jelent? Fel akarnak szedni? Meg akarnak erőszakolni? Beszélgetni szeretnének?
2014. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Általában az idegen lányokat nem szeretik skate pályákon. Mi is elszoktok ijeszteni őket néha, ha idejönnek traccspartizni. Barátkozz meg velük, lehet hogy jó arcok, csak furán néznek ki.: D
2014. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok idegen, oda szoktam járni
2014. jan. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!