Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnék meg róla több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnék meg róla több mindent szerintetek? Tetszik a gyógyszerész. Szerintetek váltsak patikát?

Figyelt kérdés
Egyik nap a sarki patikában nem épp idős hölgy fogadott... Szinte első látásra beleszerettem a fiatal patikusba! Na jó nem egy, hanem kettő látásra! A neve alapján egyből rá is kerestem a neten, facebookon stb ha találtam volna róla bármit is :/ szerintetek hol lehet megtalálni a végzett gyógyszerész szakosok névsorát? Azt se találom. Azt se tudom melyik egyetemre járhatott. Amúgy egy budapesti patikáról van szó. Csak meg szeretném nézni, hogy van-e a barátnője/felesége, mert ha van, azonnal patikát váltok! Azóta nem telik el nap, hogy ne rá gondoljak. Ha meglátnátok az utcán, nem gondolnátok, hogy egy patikus... Még ennyire senki sem tetszett, és annyira kedves :/
2014. jan. 18. 00:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

"Ha meglátnátok az utcán, nem gondolnátok, hogy egy patikus... "


Habár nem vagyok gyógyszerész, de egy karon tanulok velük. Te nem érdemled meg ezt a srácot! Tudod mennyit kell nekik tanulni és mekkora tudásuk van?! Tipikus ostoba liba vagy kérdező, mutass több tiszteletet!

2014. jan. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
én most végeztem pénzügy-számvitel szakon a közgázon. 2-szer diplomáztam, kétszer felvételiztem, volt kötelező féléves gyakorlatom 30 kreditért. nálunk osztott a képzés, én többet tanulok, mint egy gyógyszerész! ha doktori címet szeretnék, az még plusz jó pár év lenne! egy olyan emberről van szó, akinek a neve előtt "Dr." szerepel! szerinted hol írtam olyasmit, amivel buta liba lennék, vagy nem mutatnék tiszteletet iránta??? meg se merném szólítani! láttam már több patikust, ők nem így néznek ki. általában a patikusok nem hordanak színes kontak lencsét, és fehér köpenyt hordanak. ő olyan ruhában dolgozik, amit más egy discoban vesz fel, nem köpenyben. nem úgy néz ki mint, amit az ember megszokott egy patikusnál. rövid ujjú izom polóban volt. még szép, hogy megnéztem! ilyen pasikat az irodában sem látok... bocs, de előbb gondolkozz, mielőtt válaszolsz! az meg, hogy ki érdekel kit, nem az határozza meg, hogy névtelenül mit ír egy fórumra! és sehol sem írtam, hogy járnék vele! fel sem érnék egy patikushoz a közgazdász diplomámmal... és látszik, te sem a kérdésre válaszolsz.
2014. jan. 18. 02:50
 3/39 anonim ***** válasza:

Tényleg sokat tanul egy gyógyszerész.

Namost, az egyetem neked nem adhat ki ilyen információt, hogy ki mikor végzett. Biztos van rá mód, hogy megtudd, de azt inkább máshogy próbáld. Beszélgess vele a patikában! Kezdj el általános dolgokról beszélgetni vele...mondjuk, kérdezd meg, melyik egyetemre járt, vagy hogy mikor végzett. Ebből már le tudod szűrni, hogy egyáltalán szívesen szóbaáll-e veled.

2014. jan. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Azt hiszed többet tanultál mint egy gyógyszerész? Nagyon el vagy tévedbe babám.
2014. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
hat tobb felevet tanultam mint egy gyogyszeresz es nekunk ketszer kellett egyetemi diplomat irni. koszonve a bolognai rendszernek. nem en vagyok eltevedve. sot volt mar gyogysz.tud. karon vegzett baratom. nem volt kulonosebben nehezebb az o tudomanyamibt a penzugy meg a szamvitel :-D de nem az a lenyeg ki mennyit tanul. es ki akart felhivni egyetemet? ennyire rosszindulatu tarsasagot egy rakason kesz rohej :-D szerintem hagyjuk az egeszet :-D itt senki sem a kerdesre valaszol.
2014. jan. 18. 10:47
 6/39 A kérdező kommentje:
3#as en meg nem mernek szoba elegyedni egy gyogyszeresszel. okleveles konyvvizsgalo vagyok egy big4-nal. ha kiderulne hogy hazas, en meg ott kerdezem hogy hol vegzett stb es nem is erdeklem, erdekesen neznenk ki. en sem beszelgetek se kollegakkal se ugyfelekkel hivatalos dolgokon kivul semmirol.
2014. jan. 18. 10:53
 7/39 anonim ***** válasza:

"..szerintetek hol lehet megtalálni a végzett gyógyszerész szakosok névsorát? "

Erre írtam, hogy egyetem nem ad ki ilyen információt -> nincs névsor -> nem tudod meg.

Kicsit el vagy rugaszkodva a földtől. Milyen hívás? Sehol nem említettem.

A diplomákkal meg ne hadakozz, mert attól nem leszel jobb. Egy gyógyszerész igenis keményen végighúzza velünk, általános orvosisokkal a tananyagot. Plusz, egy rakás felelősség van az ő nyakukon is.

Ha meg, a kollegáiddal sem tartasz viszonyt, egy vadidegennel megismerkedni... felejtős.

2014. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
ti hadakoztok hogy ki tanul tobbet. uj kerdeskent ne tegyem fel a forumon? en is eleget tanultam. kulfoldon is. meg nalunk kotelezo tobb nyelvbol szakmai felsofoku nyelvvizsgat tenni, hogy diplomat kapj. nem csak egybol. kit erdekel ki mennyit tanul? nem ez volt a kerdesem. ugy ertettem, hol lehet utana nezni, hogy pl a mi evkonyvunk fenn van a neten, barki megnezheti hogy 201X-ben ki vegzett az aktuarius meg konyvvizsgalat ... szakiranyon fotoval egyutt. a bachelornel is csak ott mindenki egy konyvben. gyogyszereszeknel nem talaltam. de mar ilyen kommentek utan a kedvem is elment az egesztol.
2014. jan. 18. 12:04
 9/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kell csodálkozni a válaszokon. Kezdesz egy olyan mondattal, ami alapvetően degradáló a gyógyszerészekre nézve, aztán ezt tetézed azzal, hogy szerinted, a te közgáz diplomád különb egy gyógyszerészénél.

Egy ilyen mondat, minden komoly EÜ szakmánál kivágja a biztosítékot, mert érthető okokból nem igazán kedveljük a közgazdászokat. Rólad pedig süt, hogy nem sokba nézed a gyógyszerészeket, a közgáz diploma az isten, de itt ez a csávó, aki egyébként leírásod alapján egy tahó (mert ilyen ruhában normális gyógyszerész nem megy dolgozni), de az ő kedvéért kivételt teszel, és leereszkedsz a közgazdaságtan magaslataiból a mi szánalmas kis EÜ szintünkre.


Egyébként kizárásos alapon a SOTE-ra járt, mert az van Pesten. És nem tartunk listát az adott évben végzettekről. Facebook, nevet dr. nélkül írd. Ha az nem jön be akkor kérdezd meg személyesen.

2014. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
sehol sem írtam le senkit sem, vagy hogy tahó lenne. az öltözéke valóban felfoghatatlan volt számomra. különben ti kezdtétek kiforgatni a szavaimat, és azzal jönni, ki mennyit tanul, ami nevetséges. ti az alapján ismerkedtek, hogy megkérdezitek, ki mennyit tanul? nyilván megvédem magam, hogy én sem vagyok egy utolsó tanulatlan senki, egy holmi ipari tanuló... nem kértem a személyeskedésből, és előítéletekből sem. de ha már ti nem szeretitek a közgazdászokat, had mondjam el, hogy én sem vagyok odáig a gyógyszerészekért, mivel általában sosem arra kapok gyógyszert amire kérem, hanem teljesen más tünetekre. legutóbb hasmenésre kértem gyógyszert, és székrekedés elleni gyógyszert adtak. orvoshoz kellett menjek, mert még nagyobb lett a bajom. de ez csak egyik eset a sok közül. ennyit a nagy felelősségtudatról.
2014. jan. 18. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!