Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondhatok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondhatok arról, hogy valaha is legyen valakim?

Figyelt kérdés
19 évesen van egy lányom, barátaim nincsenek, nem járok el sehova, nem vagyok szép, csak átlagos (ha kicsinosítom magam). Anyámmal élek (nem jószántamból).
2014. jan. 18. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: akkor most átérzed, hogy min megy keresztül egy átlagos pasi (gyerek nélkül, egzisztenciával).


Még ezek után is a macsó jópasikat tartod vonzónak? Vagy már jó a szamár is? :)

2014. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Eljárni nincs pénzem, de még mindig kevés a szamár. Elég volt szamárnak lenni egy disznó mellett. Nekem a ló kell. Csak.. azt sem tudom hol foghatnék bele. És hogyan.. tényleg abszolút sehova nem járok el. Tényleg észre sem venne senki, ha eljárnék. Aki mégis, nem kezdeményezne. Aki kezdeményezne, elmenekülne, ha tudná, hogy anyuka vagyok. Akinek úgy is kellenék, az nekem nem tetszene.. és meg is válaszoltam a kérdésemet. :(
2014. jan. 18. 22:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Járj el táncsuliba, oda általában normális emberek járnak (aki csak azért hogy felszedjen egy-két csajt az úgysem jön el a harmadik/negyedik órára).
2014. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Aki kezdeményezne, elmenekülne, ha tudná, hogy anyuka vagyok. Akinek úgy is kellenék, az nekem nem tetszene.. és meg is válaszoltam a kérdésemet."


sajnos ez többnyire így van

2014. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A táncra gondoltam már :) Nem elsősorban pasizási céllal, de kezdetnek megfelelne.
2014. jan. 19. 08:07
 16/17 anonim ***** válasza:

Nézd, akár tetszik akár nem REÁLIS igényeket kell kitűzni magadnak.

Írtad magadról: nem vagy szép, anyukáddal élsz, és van egy lányod.


Tehát ne akarj egy jóképű, magas, izmos, biztos egzisztenciával bíró pasit magadnak.

Az ilyen pasik általában csinos és szép, gyermektelen nőkre vágynak.


Hasonló kaliberű pasi kéne neked, mint amilyen te vagy: átlagos (ha frissen borotválkozik, és megfésüli magát), a szüleivel él. Bár még így is sanszos, hogy el fog menekülni, amint megtudja, hogy gyereked van.


Én csak segíteni szeretnék neked. Rajtad áll, hogy megfogadod-e a tanácsomat vagy sem.

2014. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudom kit akarok. Majd megírom, hogyha sikerül, vagy ha nem.
2014. jan. 19. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!