Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Szoktatok melltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Szoktatok melltartó nélkül mutatkozni a gyerekeitek előtt?

Figyelt kérdés

A nővéremnek van két gyereke (8 és 12 évesek) és simán mászkál otthon egy szál bugyiban.

Kell szégyenlősködni családon belül?


2014. jan. 18. 21:03
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

A szuleimet soha nem lattam meztelenul, anyu parszor atvette a melltartojat elottunk, de ennyi ez volt az osszes meztelenseg csaladon belul. En vigan maszkalok a parom, illetve a gyerekkori barataim elott akar meztelenul is, de hozzateszem, hogy tobb mint husz eves baratsagokrol van szo:-))


Mondjuk orulok, hogy a szuleim nem ereztek szukseget hogy elottunk nudizzanak, valahogy nem szeretnem a szuleimet meztelenul vizualizalni, instant sokk:-)))

2016. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nem anyuka vagyok. Nálunk úgy nőttek fel a gyereke, hogy itthon, mindig ruha nélkül voltunk. Mai napig. A gyerekek meg már párkapcsolatban. Soha nem volt belőle probléma. Az persze más szitu lenne, ha a 8, 12 éves gyerek előtt egyik napról a másikra ruha nélkül jelennénk meg. Mivel így nőttek fel, természetes nekik.
2016. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem azonos nemű gyermekek előtt az a káros, ha NEM meztelenkedik a szülő – apa a fiaival, anya a lányaival normális, ha együtt öltöznek, vagy például uszodában, edzés után együtt is zuhanyoznak.


Viszont ellenkező nemű gyermek előtt kisiskolás kortól kezdve káros a meztelenkedés, egyáltalán nem normális, ha nem engedjük a gyermekben a természetes szeméremérzetét kialakulni. Normàlis ember nem meztelenkedik az ellenkező nemű 8-12 éves gyerekei előtt, de nem is leskelődik rájuk.

2016. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Mi nem erőltetjük hogy meztelenkedjünk, de nem is takargatjuk magunk. Minden családban eldöntik belátásuk szerint. Nem hinném egyik életfelfogásról sem, hogy hibás lenne.
2017. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Egyke vagyok Édesanyám egyedül nevelt mióta az eszemet tudom. Nem volt tabu a meztelenkedés. (Hozzá kell tenni, hogy sokszor voltam beteg (intenzív-osztály stb.)) .
2017. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Itt aza fő gond, hogy akik nem látnak másokat ruha nélkül, azoknak a mesztelenség=szexualitás.

Akik meg napi szinten látják a mesztelen családtagjaikat, azoknak ez a kettő nagyon nem egyenlő dolog.

Ezt el kell fogadni és kész:)

2017. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Hol apámmal, hol anyámmal fürödtünk egy kádban. Míg kicsi voltam, addig hárman. Bár általánosban ez már elmaradt, ha jól emlékszem. Bizogyára a 8-12 éves életkor miatt, amit előttem is említettek.

31/f

2017. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Szerintem ne... Amig kicsik addig..
2017. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

az én véleményem szerint nem normális ha a szülők gyerekek előtt meztelenül flangálnak.Persze olvastam itt olyan véleményt hogy de hát ez nincs rossz hatással a gyerekre,mert ebben nő fel..de szerintem akkor is marad hátra valami kártékony hatása,és a felvilágositó órát megkaphatja máshonnan és ezen kívül is biztos ha a gyerekem kérdezne tőlem valamit normális és őszinte választ kapna.Emlékszem mikor olyan 7-8 éves lehettem és a strandon láttam egy férfi nemiszervét nagyon rossz hatással volt rám,és szerintem nem is volt helyén hogy annyi idősen ilyet lássak,szóval én nem is akarok belegondolni milyen lett volna ha a saját szüleimet látom meztelenül. Persze nem azt mondom hogy most szégyenlősnek kéne lenni családon belül,fehérneműig el is fogadom,azzal semmi baj,de én nem nézném meg meztelenül a szüleimet és örülök hogy egyszer sem mutatkoztak előttem úgy.

18/L

2018. márc. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#39: A strandon két dolog történt veled: 1, egy ember helytelenül viselkedett, és 2, láttál egy nemi szervet. Ezt a kettőt ne keverd össze, ne tekintsd egynek. A nemi szervek látványa, használata lehet csodálatos, izgató dolog is, míg erkölcstelenül, tiszteletlenül stb. meztelenkedés nélkül is lehet viselkedni. Nyilvánvalóan elítélendő, ha egy nyilvános strandon valaki gyerek előtt mutogatja magát. De a család nem úgy működik, mint a nyilvánosság, nem szabad, hogy ugyan akkora távolságot tartsunk szüleink felé, mint az idegenek között. Teljesen másképp élted volna meg, ha a szüleidet látod, viszont ők se nem támadó, se nem szégyellő magatartást mutatnak. Az is műs, amikor egy másik ember nemi szervét direktbe megnézed, és amikor éppen belekerül a látókörödbe. A családban képesnek kellene lenni figyelem, szexuális érdeklődés nélkül tekinteni a másikra, azt a benyomást keltve, hogy megbízunk egymásban, támogatjuk egymást, és semmiféle erkölcstelen vágyunk nincs felé. Erre meg kell, hogy tanítsa egy szülő a gyerekét. Ha te ezen felül még mindig nem akarod látni a szüleidet meztelenül, hajrá (én se akarom, mert minek), de ezt ne azzal indokold, hogy egy teljesen másik szituációban valami rossz történt veled.
2018. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!