Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Volt már olyan, hogy tetszett egy férfi, de tartottatok tőle? (28/N)

Figyelt kérdés
Tetszett, vonzódtatok hozzá, de volt valami, ami miatt mégis féltetek tőle? (pl. megbízhatatlan vagy nőcsábász vagy simlis vagy agresszív vagy esetleg nem is jó ember...stb..stb)Mesélnétek, ha volt ilyen?
2014. jan. 18. 21:20
 1/2 anonim válasza:
mindig is vonzottak az ugynevezett "rosszfiuk" ,es mindig ilyeneket is kerestem..15 voltam ,mikor megismertem egy 22 eves pasit ,aki tipikus rosszfiu volt ,mivel meg nagyon fiatal voltam es tapasztalatlan teljesen belehabarodtam ,es ossze is jottunk..nem mondhatnam ,hogy feltem tole ,de szakitasunk utan olyan dolgokat tudtam meg rolla ,hogy ha azt tudtam volna biztosan maskeppen viszonyulok hozza..
2014. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelenleg is van ilyen, ugyanabban a kórházban dolgozunk. Amúgy is van előítéletem az orvosokkal szemben, mert a legtöbbjük minden alkalmat kihasznál a csajozásra, az se baj ha felesége, gyereke van otthon. Róla nem gondolom, hogy ilyen lenne, inkább attól félek, hogy ha bármi történe köztünk akkor az egész kórház erről beszélne.

De végülis, ha úgy alakulna a helyzet, talán még ezt is vállalnám :)

2014. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!