Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért csinálhatja ezt? 17/L

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, elég ritkán találkozunk mert ő profi sportoló és nagyon sok edzése van. úgy érzem mintha nem hiányoznék neki.. mindig mondja hogy szeret, de valamiért azt érzem hogy én csak úgy vagyok neki. pl. van hogy egy nap csak 1 sms-t ír és mintha nem is érdekelném.. ha esetleg valamiért le kell mondanom a találkozónkat akkor se nagyon lesz rossz kedve amiatt.. félek hogy valamit rosszul csinálok és én vagyok ezért a hibás..
2014. jan. 18. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nem te vagy a hibás.. sajnos a fiúk azok ilyen sötétek
2014. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a barátodat, de szerintem ne erőltesd ezt a kapcsolatot. Lehet profi sportoló, meg jól néz ki, de ha egy ekkora "ta-hó" akkor küldd el.
2014. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megfogadod a tanácsom, akkor még most új utakon kezdesz el járni, mert ennek előbb-utóbb sírás lesz a vége..
2014. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!