Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk eggyütt. Nyert egy szép összeget(4 millió) és mikor megtudta(még novemberben) akkor mondta h majd mennyi mindent vesz nekem(többek között új telót is),meg hogy mennyi cuccom lesz meg neki is.

Pár nap és megfogja kapni.Most meg olyanokat ír msn-en hogy fel a fejjel nemsokára itt a szülnapod és kapsz pénzt(a szüleimtől) és el tudok menni vásárolni stb. mintha az a pénz nem is lenne és már nem akarna nekem semmit sem venni. Nekem nem baj de akkor mért mondott előtte ilyeneket?

Ráadásul tudja hogy amit kapok pénzt annak a felét csak az ő ajándékára fogom költeni és annyit mondott csak hogy aranyos vagyok...


Ez engem kicsit kiborit,nem vagyok pénzmániás csak nem értem.Eddig mindent megakart adni nekem most meg csak azt hajtogatja hogy milyen jó Armani cuccai lesznek stb.:S:S

Bocsi csak nem értem! valaki tud válaszolni?


2010. jan. 10. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fail...ez mindenkivel így van, h amikor nincs semmije akkor azt jól eltudja költeni, ha meg van akkor egy nagy zsidó lesz

(kár hogy ezen az oldalon nincsnnek szmájlik, sokkal jobban kilehetne fejteni magát az embernek+egy válasz erre funkcio)

bocs h ide csak nem tudtam hova :$

2010. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy egy éve együtt vagytok, még nem kell rád költenie a pénzét! ha először ígérgette, most meg már csak magára költi, akkor valószínűleg meggondolta magát, de közelebb állnál a megoldáshoz ha megkérdeznéd tőle.
2010. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy meglepetést akar neked és annál jobban örülni fogsz minél jobban elveszted a reményt hogy kapsz valamit de hát ez csak az én véleményem meg én általában optimista vagyok mindennel:D
2010. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszra igen általában mindig az a leg sóherebb akinek a legtöbb pénze van:S
2010. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első válaszadóval teljesen egyetértek. sajnos.
2010. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hajjaj te szegény...

és még hogy meg fog változni mikor a kezében is lesz az a pénz! (már ha egyáltalán létezik, mert ebben sem lennék biztos)

de hogy nagyon nagy arca lesz tőle az biztos ! és ha már most sajnálja tőled, mintha te követelnéd hogy :Ide a felét de rögtön! :DD

lesz sok barátja, meg kis ribik körülötte és bunkó is lesz valószínű, amég 2-3 hónap alatt elmegy az az összeg :D

2010. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó remélem nem lesz igazad:S

am köszi mindenkinek:)

2010. jan. 11. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!