Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar velem találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem találkozni a volt pasim?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nem beszélünk,én töröltem még anno az ismerőseim közül is őt.Pár napja pedig írt,hogy talizni szeretne velem,meg érdekli,mi van velem,rég beszéltünk..stb.Szerencsére nem egy városban lakunk,így rögtön írtam neki,hogy nem vagyok most ott.Van barátnője,vagy legalábbis úgy tudom,bár mivel nem ismerősöm és nem nézegetem a profilját,fogalmam sincs,megvan-e még neki.Szóval úgy,hogy megvan a barátnője,végképp nem értem,minek akar találkozni.... Lehetséges,hogy valóban érdekli,mi van velem,vagy hátsó szándék? Mert én utóbbira gondolok...
2014. jan. 19. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Threesome.
2014. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

viccbű


szerintem csak érdekli mi van veled

2014. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sunidra vaGYIK.
2014. jan. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
esetleg valami értelmes válasz? :)
2014. jan. 20. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár bocsi de ha én a pasi helyében lennék és azzal a lánnyal jól ellennék akkor kb. sz*rnék a fejedre...hát nem tudom nekem ez bűzlik szerintem nem kéne vele találkoznod max. akkor ha azt szeretnéd hogy piszkosul megdöngessen :D
2014. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem eleve eszembe se jutna vagy jutott volna,hogy találkozzak vele.... sőt,telefont se vettem fel,amikor hívott.Amúgy nyilvános helyen taliznánk,sétálnánk,legalábbis ő erre utalt.Meggondolom,hogy találkozzak-e vele egyáltalán... nem,utóbbi,azt nem szeretném... :D
2014. jan. 20. 17:51
 7/7 A kérdező kommentje:
mint kiderült,azért,mert szakított vele a csaja... :D
2014. jan. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!