Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen gyerek tervezés enm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen gyerek tervezés enm korai ez?

Figyelt kérdés

van egy csaj 21 éves barátjával másfél éve együtt vannak össze is költöznek gyereket szeretnének ,nem korai szerintetek ,egyébként a csajnak sok barátja volt már ,

nekem tetszika csaj nagyon meg akkarom majd szerezni ,hát egyenlőre sok esély nincs rá de csak nem lesznek együtt holtoniglan holtoniglan



2014. jan. 20. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közöd hozzá, ha ők szeretik egymást, remélem úgy sikerül az életük ahogy tervezik.


És azt is remélem h neked nem sikerül ebbe belepiszkítanod.

2014. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom #1 véleményét. Ha Ők gyereket szeretnének, mi jogod neked ebbe belepofázni?! Nem túl korai.
2014. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő...


Nekem is sok kapcsolatom volt lánykoromban... és férjhez menni sem állt szándékomban...


Aztán megismertem a férjemet. Mindketten biztosak voltunk a dolgunkban, 5 hónappal később házasodtunk, akkor voltam 20 éves...


És csak azért nem szültem egyből, mert nem jött össze...


És ennek már 20 éve. :)


Vannak, akik már pár hónap után biztosak magukban, vannak, akik több év múltán se...

2014. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

'nagyon meg akarom majd szerezni' - na pontosan ezert nem fogod 'megszerezni', lehetsz kb. 18 eves, annak is eretlen tacsko. mit gondolsz, o majd pont a te valladra fog borulni, mert nagysagos ur ugy kivanja?


a csaladtervezeshez, parkapcsolatahoz meg a vilagon semmi kozod nincs, ha jot akarsz, tavol tartod magad tole.

2014. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem értem miről beszélsz 22 vagyok ,szerintem tetszek neki

mert régebben szemezett de ha nem is jogomban áll megpróbálni ha szakitanak

2014. jan. 20. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

'mert régebben szemezett'


edesjoistenem, es te tenyleg 22 eves vagy? egy 15 eves erzelmi intelligenciajaval?


sok sikert... :)

2014. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biológiailag az lenne a legjobb, ha mindenki 18-22 éves kora között szülne, ez a legideálisabb kor a reprodukcióra.

Ilyenkor tudjuk a legpontosabban örökíteni a génállományunkat, sokkal kisebb eséllyel születik gyenge utód, az anya is jobban viseli a terhességet.

Társadalmi elvárások miatt tolódott ki ennyire a szülés, de korainak semmiképp nem nevezhető, ennek kéne a normálisnak lennie.

2014. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Holtoniglan?Az mi?Szemezett?Akkor már hozzád is akar menni feleségül.:)
2014. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!