Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén FB-n azt írta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén FB-n azt írta, hogy szeretne velem randizni, és aranyos vagyok, viszont ma a suliba rám se nézett! Akkor most mit akar?

Figyelt kérdés
Egyik o. társamról van szó. Én félénk vagyok. De őt nem annak hittem eddig... de ma csak rám se nézett! Akkor csak viccelt, vagy csak félénk?
2014. jan. 20. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszaírtál, te nyomoronc?
2014. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos zavarban volt
2014. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Zavarban volt :)

Nálam is van egy lány...

Suliba ha nem is olyan sokat, de beszélünk. Viszont suli után el,szoktunk menni vele sétálni/hazakisérem. 15/f

2014. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!