Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VV 6-ba visznek magukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VV 6-ba visznek magukkal óvszert vagy kapnak? Mert ugye ott állandóan szertkeznek? Vagy a csajok visznek fogamzás gátlót?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 18:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
amúgy Harapós Sárkány azért mert egy ilyet feltettem nem kell lenézni -_-
2014. jan. 20. 19:02
 12/15 Költőnő? ***** válasza:

húha. A fb-n kering és "szenzáció".

A rák és az aids 100%-os gyógymódja. Az szenzáció lenne. Ezeket a szarokat meg Ti teszitek azzá.

Mint a fb-t. Nem múlik el nap, h 2-3 idióta fb-s kérdés ki ne kerülne.

A mai tinik túlnyomó többségének tényleg ez az élet?!

2014. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
f szom nem azt mondtam h szerintem az hanem azt h mindenki legalábbis 10-20 ember az ismeőseim közül ollyanokat ír h láttad nagyon durva
2014. jan. 20. 19:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ilyen műsorok mennek itthon. És szomorú, hogy erre van kereslet, különben nem csinálnák. Hányadék.
2014. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem ha 20-30 ismerősöm ilyet ír elkezdem szelektálni a baráti köröm


birkaefektus


azért mer5t más hülye én még nem leszek az

inkább nézzenek ki a sorból mint beállok birkának

2014. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!