Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ITT normális/kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ITT normális/kedves lányok?

Figyelt kérdés

Eddig itt csak tahó lányokkal + néhány aranyos,de szűkszavú lányokkal "beszéltem".

Nem kérek privátot! :) Csak érdekelnek a tapasztalatok/önkritikák.


2014. jan. 20. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak.
2014. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ITT elég tahó vagyok
2014. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te én tök aranyos csajokkal beszélgettem itt, normális, értelmes lányokkal. Viszont ha ismerkedni akarsz, arra itt nagyon kevés esélyed van, mivel noname az oldal, kb. lottó ötös, hogy veled egy városban élő lánnyal összefuss.
2014. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor nekem lottózni kéne. :)

4 lánnyal "beszélgettem" itt. Pedig nem Pest megyében lakom. (Borsod)

Ezekből egyiknek se ismerkedési szándékból írtam. Nos,ebből 1-el nagyon jól elírkálgattunk. A vége az lett,hogy egyszer csak nem válaszolt. Semmi oka nem volt rá,mert semmi rosszat nem írtam. A másik nagyon érdekes lány volt... Olyan önsajnáltató,hogy attól szépen elköszöntem. Megjegyzem: Próbáltam egy hétig hatni rá...

A maradék 2 az aranyos,de szűkszavú kat.-ba tartozott. Itt szintén nem írt az egyik vissza.

2014. jan. 20. 18:54
 5/7 A kérdező kommentje:
+ Pár messze élő tahó...
2014. jan. 20. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális vagyok, bár tény, hogy talán kicsit más, mint a többiek. Mármint, ami a szemléletmódomat, gondolkodásmódomat, világképemet illeti. A kedvesség pedig hangulatfüggő, de alapvetően mosolygós, kedves lánynak tartanak az ismerőseim. :)
2014. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt csak abnormálisan nedves lányok vannak.
2014. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!